טיים אאוט timeout

אקשן, כיף, גל גדות ואולי סופרמן: הטריילר החדש של "ליגת הצדק"

| מאת: מערכת Time Out

הסרט המתקרב ביקום הקולנועי של DC מפגיש את באטמן (בן אפלק) ווונדרוומן (גל גדות) עם גיבורי על נוספים. הצבעים מרהיבים והטון קליל יותר מ"באטמן נגד סופרמן"

  • https://static2.timeout.co.il/media/2017/07/sizes/UntitledH7_wo_680_382.jpg
גל גדות ב"ליגת הצדק"

מלא פיצוצים, צבעים מרהיבים, לא מעט הומור וגל גדות אחת – כל זה ועוד מובטח לנו בטריילר החדש של "ליגת הצדק", הסרט החדש של האחים וורנר שמהווה חלק מהיקום הקולנועי של DC, ושצפוי להגיע לבתי הקולנוע בנובמבר הקרוב.

בטריילר אנחנו רואים את בן אפלק (באטמן) וגל גדות (וונדרוומן) אוספים סביבם גיבורי על כדי להחזיר את השקט לעולם שנמצא בכאוס לאחר מותו – כביכול – של סופרמן בסרט הקודם "באטמן נגד סופרמן: שחר הצדק". גיבורי העל, לפחות אלה שמופיעים בטריילר, שמתאחדים כדי להילחם בסטפנוולף, הם פלאש (עזרא מילר), סייבורג (ריי פישר) ואקוומן (ג'ייסון מומואה).

אלא שהם לא היחידים, כפי שרומז עוזרו של באטמן אלפד (ג'רמי איירונס) בסוף הטריילר: "אמרת שתבוא, בוא רק נקווה שזה לא מאוחר מדי", הוא אומר לדמות שאנחנו לא רואים, אבל יכולים לנחש מי היא. בכנס קומיק-קון שהתקיים בסוף השבוע ענתה גל גדות לילד ששאל איפה סופרמן: "אם אתה מעריץ של סופרמן, אתה הולך להיות מאוד מאושר".

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV2 on: 26bd71298cfedf