ספוט קינוחים מתוק ומרגש נפתח בשוק הכרמל

דוכן הקרפים אהרל'ה, ייבוא ישיר משוק מחנה יהודה, פותח לוקיישן ראשון בתל אביב בכניסה לשוק הכרמל ומציע חביתיות לוהטות עם שלל מילויים מתוקים וקראסט של סוכר חרוך

אהרל׳ה (צילום מתוך עמוד האינסטגרם)
אהרל׳ה (צילום מתוך עמוד האינסטגרם)
28 ביולי 2020

דווקא בימים שבהם כולנו עולים לירושלים, יורד אלינו מהבירה ספוט קינוחים דנדש ומצטרף להיצע המתוק של שוק הכרמל. אהרל'ה קרפ ברולה, יבוא ישיר משוק מחנה יהודה, נחת בעיר והתמקם צמוד לפסטה בסטה. 

את המקום תכננו לפתוח השותפים הירושלמים אלון יצחקי ואלון קשאני כבר תקופה, עוד מלפני הקורונה, והפתיחה התעכבה בשל אילוצי המצב. אך איך אומרים בירושלים? כל עכבה לטובה, והנה הקרפ הגיע גם לחיך התל אביבי. 

מדובר בקרפ במגוון מילויים קלאסיים יותר ופחות כמו קרם ברולה, ניו יורק צ'יז קייק, פאי לימון ואחרים. הקרפ עצמו בגודל בינוני ומגולגל בצורה של גביע גלידה כך שהוא נוח לאחיזה ביד אחת בזמן שאתם מסתובבים בשוק ואינו מט ליפול או לנזול חלילה.

קרפ ברולה, אהרל׳ה (צילום מתוך עמוד האינסטגרם)
קרפ ברולה, אהרל׳ה (צילום מתוך עמוד האינסטגרם)

עלינו התחבב במיוחד הקרפ הקלאסי הממולא בקרם פטיסייר, בננות טריות, גלידת וניל ונוטלה (33 ש"ח). הוא מצופה בשכבת סוכר שנחרכת בברנר ממש מול עיני הלקוחות והוא מרגש בהחלט. עוד תמצאו כאן קרפ במילוי פאי לימון (31 ש"ח), או במילוי עוגת גבינה עם רוטב פירות יער חמצמץ (31 ש"ח). אם תחליטו ללכת על כל הקופה, תמיד תוכלו לבחור בקרפ במילוי נוטלה עם נוגט ואגוזי לוז שהוא החיים עצמם ומעבר להם.

מלבד הקרפים נמכרות במקום גם צנצנות צוננות של קרם עוגת גבינה, קרם נוטלה עם פאדג' או קרם לוטוס וקרם פאי לימון (16 ש״ח) המיועדות למי שרוצה להנדס לעצמו קרפים (או סתם לאכול בכפית כמו החזירים שאנחנו) גם בבית.

ניכר שחלק מהקונספט של המקום הוא לספק לכם סטורי מושלם לאינסטוש, אז אל תהססו לצלם ולהעלות אבל באמת שמדובר בקינוח שנותן הרבה הרבה יותר מזה.

שימו לב לשעות הפתיחה הנדיבות יחסית גם בערב המאפשרות לכם לעשות הפסקה מתוקה מהבירה במנזר או לקנח בקרפ לפני שחוזרים הביתה.

אהרל'ה, הלל הזקן 11 תל אביב, ראשון-חמישי: 24:00-12:00, יום ו: 16:00-10:00, מוצ"ש משעה אחרי יציאת השבת ועד חצות