ממחר: אובר תפעיל את שירות הנסיעות שלה בתל אביב 24/7

אחרי שהפעילה את שירות uberNIGHT במשך שנה, הודיעה חברת אובר כי תרחיב את נסיעותיה גם לשעות היום. התנגשות חזיתית עם Gett?

אובר, כמו טינדר רק עוד יותר קריפי. (צילום: shutterstock)
אובר, כמו טינדר רק עוד יותר קריפי. (צילום: shutterstock)
1 בנובמבר 2017

בזמן שכבר שכחנו איך להסתדר בלי שירות המוניות של Gett, חברת אובר מכניסה למגרש שחקן שעלול להכריע את הכף. החל ממחר (חמישי) תפעיל ענקית הנסיעות את שירות uberDAY, כהרחבה לשירות הפיילוט uberNIGHT, שפעל בשנה האחרונה בתל אביב בשעות הלילה בלבד ואפשר לנהגים פרטיים להשלים קצת הכנסה מהצד. השירות יהיה זמין 24 שעות, שבעה ימים בשבוע, כך שלמעשה יוכל להוות אלטרנטיבה זולה ונוחה יותר למוניות הספיישל. למרות התנגדויות מצד משרד התחבורה, לטענת החברה השירות הותאם לרגולציה הישראלית והוא שיאפשר הסעת נוסעים בתשלום עם אנשים פרטיים.

אז איך זה עובד? אלו שישתמשו באפליקציה כנהגים יוכלו לבחור בין נסיעה בשירות היום או הלילה, בזמנים שמתאים להם. הסכום שיקבלו יהיה מוגבל לתקרת אחזקת הרכב, כפי שהיא מחושבת על ידי רשות המסים ויחולק בין החברה לבין הנהג הפרטי. הנוסעים, מצדם, יוכלו לאחר הזנת היעד לראות את מחיר הנסיעה מראש ולהחליט אם להזמינה בשירות היום או הלילה, כשהתשלום מתבצע דרך האפליקציה. עם זאת, מתריעה החברה כי ייתכן שבתקופה הקרובה, עם השקת השירות, זמינות הנהגים תהיה מוגבלת.

"שנה לאחר תחילת הפיילוט לשירות שיתוף הנסיעות uberNIGHT אנחנו מרחיבים אותו ומציעים לנוסעים הזדמנות נסיעה יעילה, בטוחה מוזלת גם בשעות היום", אומר מנכ"ל אובר ישראל, יוני גרייפמן." עשרות אלפי נוסעים ישראלים כבר משתמשים בשירותי תחבורה שיתופית במגוון אפליקציות הפועלות בישראל ואנחנו בטוחים ש- uberDAY יספק אפשרות נסיעה אטרקטיבית נוספת ובכך יצמצם בעתיד גם את אחזקת הרכב הפרטי״.

[interaction id="59f9b11c4c83d80001bd2d5d"]