טיים אאוט timeout

בנות כת הסייטן זוללות בביסטרו בראון

| מאת: רתם איזק, שרון ליפקינד

רגע לפני כניסתה של הצמחונית לבית האח הגדול, הספיקו בנות כת הסייטן להתענג בביסטרו בראון בלווית חברתן הטובה - הפוקאצ'ה

  • https://static2.timeout.co.il/media/2015/05/sizes/BROWN-78-photo-afik-gabay_h_wo_680_382.jpg
ביסטרו בראון. צילום: אפיק גבאי

יש פיל ורוד בחדר, אז בואו נדבר עליו רגע: הצמחונית נכנסה לבית "האח הגדול". הנה, אמרנו את זה ואפילו נשארנו בחיים. את הטור הזה עוד הספיקו הצמחונית והטבעונית לכתוב יחד, ובטורים הבאים כנראה הטבעונית תצטרך להשמין לבד. אז נאחל לצמחונית הצלחה ולא נשכח להצביע לה ברגע האמת.

ולעניננו: הזוגיות של הצמחונית והטבעונית רק הולכת ומתפתחת. הן כבר יכולות להתעסק בטלפון החכם במקום זו בזו במשך שעות, הן יכולות להבריז זו לזו באהבה גדולה, והפעם הן הגיעו יחד לשיא חדש, דייט ביום הסחי ביותר בשבוע – יום שישי (שהתברר לימים גם כדייט האחרון של השתיים לפני שזו עם הביצים הפכה למגה סלב). לכבוד המאורע הן הלכו לחפש עוד כמה נקודות G בביסטרו Brown, שנמצא – כמה מפתיע – בקניון G. שם הבינו השתיים שגם נשות הצמרת אוהבות להתפנק ולזלול בלי לפגוע באף אחד אחר. את הארוחה ליוותה כמובן ידידתה הטובה של האישה – הפוקאצ'ה, זו שעושה כל כך נעים ומשכיחה מכל אחת את הידיעה שאת הג'ינס שהיא לובשת היום, היא צריכה ללבוש גם מחר (26 ש"ח, עם מטבל עגבניות, טחינה לבנה וטפנד זיתי קלמטה). עוד הניחו השתיים יד על חציל שרוף עם טחינה, עגבניות קונפי, גרגירי חומוס ופטרוזיליה (46 ש"ח); עדשים שחורות, ירקות שורש, דלעת ערמונים, מנגולד, בצל מאודה, חמוציות וטחינה (58 ש"ח); וטופו עם לימון פרסי על קינואה וירקות, חמוציות ויין לבן (68 ש"ח). כמה יופי יש בשתיים האלו, וקשה להחליט איפה יותר – בפנים או בחוץ.

חוכמת הטופו: לפעמים לכלוא את עצמך באקווריום זה החופש האמיתי.
מבחן הסויה: לא לוקחים תוספת, שזה נחמד. בקרוב גם ישלמו לצמחונית, רק שתשתה.
מה עושים הקרניבורים: מריירים על צמחוניות.

לביסטרו בראון

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV2 on: f2fadbfc0df0