טיים אאוט timeout

כת הסייטן: הטבעונית ובן זוגה מבקרים בביסטרו השכן

| מאת: רתם איזק, שרון ליפקינד

בן זוגה של הטבעונית ביקר איתה בביסטרו השכן ושמע ממנה קולות שחשב ששמורים רק לו

  • https://static2.timeout.co.il/media/2015/04/sizes/hashachen-afik-gabai-h_wo_680_382.jpg
ביסטרו השכן. צילום: אפיק גבאי

עוד לא נולד החתול השחור שיעבור בין הצמחונית לצלחת, וגם לא זה שיפריד בין הטבעונית למזלג. האהבה של הצמחונית לעינויי הכושר שמשאירים סימנים כחולים, מידה 26 בג'ינס ושרירי תאומים שאפילו בן לאדן לא היה מצליח להפיל, לא מפחיתים ואולי אף מוסיפים לה את העונג שבזלילה הגונה. רק מה, הטבעונית שמתחילה להיות רעבה בשעות מוקדמות הרבה יותר מחברתה (כבר כמעט חצי שנה שהמחלבה הפרטית שלה מתפקדת שעות נוספות), מצאה את עצמה עם בן זוגה הקרניבור נושא את התינוקת לביסטרו השכן (שהיא העתק של הקרניבור, אין דמיון לשום שכן), כדי לבדוק איך נראה השכן מבפנים. היא נתנה לחצי השני שלה להחזיק את העוללה רק כדי שלא יתבלבל וייגע לה בטעות במנות שזללה: קארי טופו, ירקות צלויים ברוטב קארי אדום וחלב קוקוס (49 ש"ח), או בכריך הפטריות הצלויות עם ממרח האגוזים והקטניות (39 ש"ח), שממנו נגסו בהנאה (היא והוא, היא לא יכולה לראות גבר מתחנן לאורך זמן, ויש לה שתי הוכחות נושמות לצורך כך).

אז הם אכלו גם סלט טאבולה עם כרובית קצוצה, אגוזי מלך ועגבניות מיובשות (59 ש"ח), סלט קינואה ועדשים עם צנונית, בטטה קלויה וגרעיני דלעת (39 ש"ח) וסלט סלק וארטישוק עם שקדים וטופו צרוב (49 ש"ח). קינוח השוקולד המריר, שכלל גם קרמל מלוח, חלב שקדים, חלב קוקוס ותחתית שקדים קלויים (29 ש"ח) גרם לטבעונית להשמיע רעשים שבן זוגה חשב שיש לו בלעדיות עליהם. אבל הוא כבר הבין שכדאי לו להמשיך לבשל לה, כי כשהשכן מציע לה תפריט ידידותי שעושה לה כל כך נעים בגוף, כדאי לו להיות קרוב לצלחת.

ביסטרו השכן. צילום: אפיק גבאי

צילום: אפיק גבאי

מבחן החלב סויה: תוספת שקל (רק בהפוך). יאללה, זרמנו עם קרניבורים, לא נזרום איתכם?
מה עושים הקרניבורים: ילדים. ואז שהם יסבירו להם למה יש חברים על ארבע בצלחת.
חוכמת הטופו: בגד משמין רק אם אוכלים אותו.

לביסטרו השכן

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV2 on: f2fadbfc0df0