טיים אאוט timeout

סיימון אמר: כריכים מושקעים במחירים מצחיקים

| מאת: שירי כץ

אפקט הקופיקס: סנדוויצ'ייה חדשה בשדרות נורדאו מציעה כריך מושקע בלחם פראנה ב־10 ש"ח בלבד

  • https://static2.timeout.co.il/media/2015/01/sizes/simon-12-H_wo_680_382.jpg
  • https://static2.timeout.co.il/media/2015/01/sizes/simon-6-H_wo_680_382.jpg
סיימון. צילום: יולי גורודינסקי

הוגה הדעות, הסופר והרופא מקס נורדאו נולד בשם שמעון מקסימיליאן זידפלד. מי שטרח להזכיר את הפרט הזה מעברו של איש האשכולות ההונגרי הם דווקא הבעלים החדשים של הקיוסק על השדרה שבחרו לקרוא לו בשם סיימון.

הסנדוויץ' בר הוקם במבנה שהיה פעם הקיוסק שעליו הסתערו דורות שלמים של תלמידי א.ד גורדון כדי לרכוש ממתקים בסוף יום הלימודים. בתפקידו הנוכחי הוא שופץ בסגנון אלגנטי־אורבני־מהודר.

כל הכריכים בסנדוויצ'ייה של סיימון עשויים מלחמניית פראנה ומושקעים מאוד: הם כוללים גבינת עזים, סלט טונה, סלט אבוקדו, כתף בקר או סלט ביצים ונמכרים במחיר קבוע של 10 ש"ח לכריך.

בגזרת המשקאות – קפה הפוך, סן פלגרינו וכו' נמכרים גם הם באותו מחיר בדיוק. שדרוג נוסף של הכריך הוא בילוי קצר שלו בטוסטר, מה שהופך אותו למענה חמים לסגריריות שבחוץ. סיימון הוא עוד ניסיון לתת לשיטת הקופיקס (כל הפריטים במחיר פיקס) טוויסט גורמה טרי המיוצר במקום, וזה בטח יכול להתאים גם למי שנפתח לו התיאבון בים וחייב לחטוף משהו על הדרך הביתה.

סיימון, נורדאו 196 א', ראשון־חמישי 6:00־24:00, שישי 6:00־2:00, שבת 8:00־2:00  

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV2 on: f2fadbfc0df0