טיים אאוט timeout

1:1 על הבר עם לילך פורת מעמליה

| מאת: מערכת Time Out

יש לה טראומה מוויסקי והיא הייתה יושבת לדרינק עם אריק איינשטיין. לילך פורת מעמליה עונה על שאלון הברים שלנו

  • https://static2.timeout.co.il/media/2017/12/sizes/20171211_115042_H_wo_680_382.jpg
לילך פורת. צילום: יח"צ

ממתי את בביזנס?

אני 13 שנה בתחום ולפני שנתיים הבנתי שמסעדנות היא התחום שהכי מתאים לי והחלטתי לפתוח עסק משלי. מרגע שהתקבלה ההחלטה התחלתי לחפש את המקום המתאים. מצאתי אותו, התאהבתי בו ודרך המתווכת היכרתי את אלעד, מסעדן שהתאהב בלוקיישן גם כן. החלטנו להתחבר וכך נולדה עמליה.

למה לשבת דווקא אצלך?

רצינו ליצור מקום ישראלי, נקי ממניירות, פשוט. ההגדרה הכי נכונה היא – בבוקר קפצנו לבית של סבתא ובערב ההורים יצאו מהבית ועשינו מסיבת פיג'מות. פינה שקטה ולא מתחכמת, מקום שתומך וגאה בתוצרת ישראל וכל המוזיקה במקום היא של יוצרים ישראלים.

מתי שתית את הדרינק הראשון שאת זוכרת?

בגיל 17 נסעתי עם חברים ליוון, קנינו בקבוק קטן של וויסקי וקולה, ושתיתי הרבה! בהתחלה זה היה כיף, אבל שעתיים לאחר מכן חיבקתי את האסלה כל הלילה.

איזה משקה את לא שותה?

כאמור, בעקבות הטראומה – וויסקי.

עם איזו אישיות היית יושבת לדרינק?

אריק איינשטיין. אני יודעת שהוא יותר הטיפוס של קפה שחור, אבל הדמות שלו השפיעה מאוד על המקום, על הווייב הפשוט והאמיתי, ובכלל – אריק איינשטיין מסמל את שיא הישראליות.

איזה משקה את שותה עכשיו?

וודקה סטולי – הטעם הניטרלי, האפשרות לשתות נקי, עם מיקס או בצ'ייסר קנו אותי. סטולי היא הוודקה שהכי כיף לשתות נקייה כי היא עוברת חלק בגרון ולא מרגישים אותה ביום למחרת.

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV2 on: f2fadbfc0df0