טיים אאוט timeout

Denim: בר חדש על טהרת הנורמקור

| מאת: שירי כץ

ל־Denim, הבר החדש שנפתח בקינג ג'ורג', יש דרך מקורית למרוד באינפלציית הקוקטיילים בתל אביב

  • https://static2.timeout.co.il/media/2015/07/sizes/hadenim-am-h_wo_680_382.jpg
צילום: אנטולי מיכאלו

זה היה רק עניין של זמן עד שהנורמקור יפלוש גם לעולם הברים. השבוע בקינג ג'ורג', במקום בר יין בוטיק נפתח הבר Denim. כן כן, דנים, על שם הבד העמיד שממנו עשויים הג'ינסים. כוונת ההוגים היא לחזור למקורות הקלאסיים של הבר – משקאות אלכוהוליים טהורים, וויסקי, רום וג'ין. האם רק לנו זה נשמע כמו מרד נגד אינפלציית הקוקטיילים בעיר?

דווקא בכל מה שנוגע לעיצוב נראה שדי השתוללו פה. הקירות העירומים חושפים ברזלים ובטון, אבל הבר המעוגל בפנים והישיבה בחוץ (במה שנראה כמו ספסל מעוגל שהוא פרי חיבור של המון מושבי טיסה מוזרים) מבטיחים שייווצרו פה קשרי עין ופלירטוטים בלתי נמנעים. המוזיקה פה אינטלקטואלית משהו, בעיקר בריט רוק (Brit Rock).

אף שזה לגמרי מקום לדרינק, אפילו לדרינק קצר על הדרך, ב־Denim מציעים תפריט קליל שנועד ללוות את המשקאות. התפריט, שיתעדכן באופן תדיר, מורכב ברובו ממה שמגדירים פה כקומפורט פוד, ואנחנו היינו מכנים יותר טראש פוד קלאסי לזלילה חסרת מצפון: מק אנד צ'יז, לחם תירס עם חמאת בייקון וכריכים (18־52 ש"ח למנה).

Denim, קינג ג'ורג' 83, 5259911־03, ראשון־חמישי ושבת 18:00־אחרון הלקוחות, שישי 12:00־אחרון הלקוחות

 

 

 

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV1 on: f2fadbfc0df0