טיים אאוט timeout

Hide & Seek: בר קוקטיילים חדש ברחוב ברנר

| מאת: אבירם כץ

בר קוקטיילים חדש עם מחירים נגישים התמקם בחלל של ברנר 2

  • https://static2.timeout.co.il/media/2014/10/sizes/DSC9569-h1_wo_680_382.jpg
  • https://static2.timeout.co.il/media/2014/10/sizes/DSC9446-h_wo_680_382.jpg
  • https://static2.timeout.co.il/media/2014/10/sizes/DSC9519_wo_680_382.jpg
Hide & Seek. צילום: יולי גורודינסקי

השייקרים לא נחים לרגע: בשבוע שעבר נפתח להרצה בר קוקטיילים חדש בשם Hide&Seek, השוכן בחלל שאכלס את ברנר 2. הרעיון הוא – ותתחילו לגלגל מושג חדש על הלשון – High Volume Cocktail Bar, כלומר בר המאכלס בליינים רבים ויודע להוציא קוקטיילים במהירות וביעילות, בלי הביג דיל הקבוע שעושים מזה. האנשים שעומדים מאחורי המקום הם גל שקין (רוזה פארקס) ואורון לרנר, מבכירי המיקסולוגים בארץ, שחברו לקבוצת משקיעים ושותפים עם ניסיון עשיר בחיי הלילה.

דווקא הבחירה של לרנר (המכונה "הפרופסור" בשל הידענות הרבה שלו בכל מה שקשור לאלכוהול) בבר יותר משוחרר ונגיש מפתיעה במקצת, שכן מדובר בפיינשמקר המקצועי הכי גדול בתעשייה. "הקוקטיילים קצת הלכו והתרחקו מהקהל", הוא מנמק, "המחירים הרקיעו שחקים, והעסק הפך קצת פלצני וכבד מדי. הכוונה היא להציע כאן משהו נגיש ובסיסי יותר". טוב, צריך להבין שכשאורון לרנר אומר "בסיסי" אנחנו עדיין מדברים על קוקטיילים המוגשים בתוך כדור קרח חלול, ושאין שם שום דבר שתצליחו להכין בבית.

המחירים, בהשוואה לקוקטיילים אחרים בעיר, נוחים עד מאוד (38־49 ש"ח), ואם לא מתחשק לכם קוקטייל יש גם בירות מהחבית (ניוקאסל וסמואל אדמ'ס), יין ומדפים עמוסי אלכוהול. אז כל עוד לא תבקשו וודקה רדבול (בכל זאת, יש גבול), אף אחד לא יחמיץ לכם פרצוף.

ל-Hide & Seek

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV1 on: f2fadbfc0df0