טיים אאוט timeout

יום אבל להיפסטרים: האוצר ייסגר בעוד חודשיים

| מאת: גלי וולוצקי

הבר הפופולרי במתחם הר סיני ייסגר בקרוב. שני השותפים שנשארים מתכוונים לפתוח באותו החלל מקום אחר אולם הקונספט עדיין לא מגובש

  • https://static2.timeout.co.il/media/2016/05/sizes/IMG_7847_h_wo_680_382.jpg
אוצר (צילום: בן פלחוב)

האוצר, אחד הברים הפופולריים בעיר ומעוז ההיפסטריה באלנבי, ייסגר בעוד כחודשיים. אחד השותפים, דין בלר, עוזב את השותפות ושני השותפים שנשארים, אורי להב ותומר אגאי (ממסעדת סנטה קתרינה) מתכוונים לסגור את המקום בעוד חודשיים ולפתוח במקומו מקום אחר. הקונספט של המקום החדש עדיין לא מגובש.

האוצר נפתח בקיץ 2016 על חורבות הבר הר סיני, גם הוא ברחבת בית הכנסת הגדול, שכוללת גם מסעדות פופולריות כמו התאילנדית בהר סיני ופורט סעיד. בתחילה היווה המקום המשך טבעי של ההר סיני – מעוז ההיפסטרים התל אביבים – אולם כבר זמן מה שהמקום פופולרי מאוד בקרב קהל רחב, ובימי חמישי המקום מלא עד אפס מקום לאורך הלילה.

עם סגירתו המתקרבת עולה השאלה האם ימצא לו תחליף בדמות בר המשך באותו המקום או שמא את הוואקום ימלאו מקומות אחרים שיתחרו על ליבם של ההמונים הצובאים על רחוב אלנבי בסופי השבוע. בינתיים ההיפסטרים הנוסטלגיים ומילניאלז חובבי טראש מוזמנים להמשיך לתדלק את החרדות החברתיות שלהם באוצר, לפני שייסגר.

אוצר (צילום: בן פלחוב)

תגידו ביי ביי. האוצר (צילום: בן פלחוב)

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV2 on: f2fadbfc0df0