טיים אאוט timeout

הצ'ורוסיה העברית הראשונה: טעמנו ואנחנו מאוהבים, קשות

| מאת: שירי כץ

הצ'ורוסיה העברית הראשונה נפתחה להרצה וגרמה לנו להתמוטטות טוטאלית, טרפנו כמו משוגעים ואנחנו רק רוצים עוד. צ'ורוס פריך וחם, גלידה עדינה, 17 סוגי רטבים ואינספור טופינגס. החיים מחייכים אלינו הבוקר

  • https://static2.timeout.co.il/media/2017/06/sizes/DSC_7866_h_wo_680_382.jpg
החיים קצרים, קחו צ'ורוס בדחיפות. הצ'ורוסיה. צילום: יולי גורודינסקי

שום דבר בחיים לא יכין אתכם לרגע שבו היזמים הצעירים ואנשי האוכל של הצ'ורוסיה, ניב פורמן ועמית חי ימזגו מתוך מכונת גלידה אמריקאית, לתוך קערית חד פעמית מתכלה, מנה עצומה של גלידה בהירה בטעם מתוק וכמעט חסר תכונות נוספות. על הגלידה, שהוכנה במקום, הם יתחילו לערום תוספות ורטבים לפי בקשתכם: סוכריות קטנות של מרשמלו, קוקוס קלוי, אגוזים, שוקולדים מכל הסוגים ועליהם רטבי ריבת חלב, פיסטוק, פירות יער, קינדר בואנו, חלבה, שוקולד לבן ועוד. אחרי שהר הגלידה הפתלתל הנימוח, והכמעט קפוא, מכוסה בשכבת ממתקים ורטבים, ינעצו בעדינות שני מקלות צ'ורוס רכים וחמימים שבדיוק טוגנו לעיניכם במכונה מיוחדת, וייצרו על המנה צורת לב. קיים סיכוי שהמראה האכזרי הזה ביופיו יבלבל אתכם ויגרום לכם לאבד את המומנטום ולא לשלוף את הנייד בכדי לצלם את הפלא הזה ולעלות מידית לאינסטגרם. אנשים, אין הרבה זמן למשימה, הגלידה נמסה.

צורוס בדחיפות. הצ'ורוסיה. צילום: שירי כץ

החיים קצרים, קחו צ'ורוס בדחיפות. הצ'ורוסיה. צילום: שירי כץ

הצ'ורוס, שנמכרים פה גם בקונוס, שמקובעת בו כוסית של רוטב לבחירתכם, הם מאפה ספרדי שמנוני מבצק רבוך, מוגש חמים וטרי, רך מבפנים, מעט פריך מבחוץ, מאובק בסוכר וקינמון, שהופכים אותו לחוויה עוצמתית בפה. לגלידה המוגשת יחד עם המנה, בכוונה אין אופי מוגדר מלבד הרכות והמתיקות, היא מקבלת את האופי שלה בהתאם לתוספות שנבחרו.

החיים קצרים, קחו צ'ורוס בדחיפות. הצ'ורוסיה. צילום: יולי גורודינסקי

רק 17 סוגי רטבים? הצ'ורוסיה. צילום: יולי גורודינסקי

משחק הטמפרטורות של הצ'ורוס החמים בגלידה הצוננת, והטבילה של מקלות הצ'ורוס בגלידה מדגישה את הקונטרסט בין המרקמים, ובעיקר הטעמים עובדים היטב יחד. אם לא עשנתם משהו חזק, ואתם מעל גיל 18, ספק אם תצליחו לחסל את מנת הגלידה – צ'ורוס העצומה לגמרי לבד (26 ש"ח למנה עם גלידה, 21 ש"ח למנת צ'ורוס בקונוס). מכל 17 האפשרויות לרטבים, היינו ממליצים ללכת דווקא על האופציות הקלאסיות של ריבת חלב, רוטב שוקולד, רוטב פיסטוק או פירות יער, אבל היי, זה הצ'ורוס שלכם, תעופו עליו.

הצ'ורוסיה, המקום פתוח לקהל הרחב החל מיום ראשון ה – 25.6.17

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV1 on: f2fadbfc0df0