טיים אאוט timeout

אוכלי חינם: מושיק רוט מחפש טועמים לליין החדש שלו, לא תבואו?

| מאת: שירי כץ

מצאנו איך תוכלו לאכול בחינם והרבה: השף מושיק רוט מחפש טועמים מנוסים לכבוד פסח. דרישות התפקיד: בעלי יכולת התנסחות טובה, חוש טעם מדוייק ושלוש שעות פנויות לעניין הזה. נשמע לנו כמו דיל

  • https://static2.timeout.co.il/media/2018/03/sizes/עסקית_המבורגר_ועוף-4_H_wo_680_382.jpg
מושיק מחפש אותך, רשת 8. צילום: ניצן גינת

למושיק רוט דרושים עכברי מעבדה אנושיים. כמו ששמעתם. השף הישראלי-הולנדי עורך פיילוט ברשת שמונה לתפריט הפסח, ולשם קבלת החלטות נחרצות הוא החליט לזמן סועדים חיצוניים ובלתי תלויים שיפסקו האם המנות שיוצרו לחג מוצלחות. לשם כך הוא מציע תשלום של 250 ש"ח למי שיקדישו שלוש שעות לביצוע הטעימות.

מושיק מחפש אותך, רשת 8. צילום:

קח אותי מושיק, רשת 8. צילום: ניצן גת

לעוד כתבות מעניינות:
קטיפה אדומה: עוגות הרד ולווט הכי טובות בתל אביב
יופי טופי: כך תכינו טופי מלוח מושלם
לא שמים קשים: המיזם הסביבתי מגיע לתל אביב

שורה תחתונה, רשת שמונה של השף מושיק רוט תשלם לסועדים שיאכלו אצלה. התכונות הנדרשות לקבלה לתפקיד: אנשים היודעים להתנסח היטב ושמים לב לפרטים, ומוכנים להגיע לעבודה רעבים. התפריט של שמונה כשר ולכן מתאים לדתיים ולשומרי מסורת, אך ההצעה אינה מתאימה לצמחוניים וטבעונים מאחר והמנות שבבדיקה כוללות בשר, אז קחו בחשבון.

מושיק מחפש אותך, רשת 8. צילום: ניצן גינת

מושיק מחפש אותך, רשת 8. צילום: ניצן גינת

הטעימות יערכו בסניף תל אביב ובתיאום מראש, כך שבמידה ואתם בעניין תוכלו להציע את שירותכם דרך עמוד הפייסבוק של הרשת "רשת 8eight". רשת שמונה של השף מושיק רוט מציעה תפריט של מנות שף כשרות במחיר אחיד של 8 שקלים. בבעלות הרשת 21 סניפים הפועלים ברחבי הארץ ועוד 6 סניפים בשלבי הקמה.

שמונה

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV2 on: a64dac95a55f6