טיים אאוט timeout

בית הקפה אפוגטו מספק חטאים מתוקים במחירים עממיים

| מאת: שירי כץ

בבית קפה חדש באלנבי יפנקו אתכם עם גלידת וניל על האספרסו

  • https://static2.timeout.co.il/media/2015/04/sizes/H4_wo_680_382.jpg
  • https://static2.timeout.co.il/media/2015/04/sizes/MG_9202-H_wo_680_382.jpg
אפוגטו. צילום: אנטולי מיכאלו

מרגע שקופיקס הגדירה מחדש כמה אנחנו מוכנים לשלם על קפה הפוך, על כריך או על מאפה, היה ברור שכל מי שיקים בית אוכל המתבסס על טייק אוויי ייאלץ לתת את אותו הדבר באותו המחיר, או עם ערך מוסף לכל מה שיהיה יקר יותר. באפוגטו, בית הקפה החדש באלנבי, בחרו להתמקד בפינוקים כמו גלידת הווניל שעל האספרסו. תערובת הקפה שבה משתמשים במקום נמכרת בפולים טחונים גם הביתה, והמחירים עממיים אבל עדיין קצת יותר גבוהים ממחירי קופיקס: הפוך ב־9/7 ש"ח, אפוגטו ב־10 ש"ח, מיץ תפוזים סחוט ב־10 ש"ח, כריכי ביס או טורטייה ב־10 ש"ח ומיני קיש ב־8 ש"ח.

לאלה נוספה ויטרינת קינוחים עם כל מיני חטאים מתוקים שתתקשו לסרב לתחנוניהם להצטרף אליכם לצמיג: פרופיטרול (8 ש"ח), פחזנית (4 ש"ח) או עוגת קרמבו (10 ש"ח). העיצוב גם הוא מתהדר בצבעים חמימים, עם נברשות דרמטיות ומדפי עץ שרומזים שאתם מוזמנים להישאר ולהתיישב אל כיסא בר גבוה ולשתות שם את האמריקנו שלכם. מי יודע, אולי זה ייתן לפחזנית עוד כמה דקות נחוצות לפלרטט איתכם מהוויטרינה.

לאפוגטו

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV1 on: 7f7f836870b7e6