טיים אאוט timeout

חיפה פינת אלנבי: אוכל חיפאי בבר הגאולה

| מאת: שירי כץ

הומאז' לאוכל הברים של חיפה בבר הגאולה: ביום שישי תתארח הבשלנית אנג'לה אייזנברג מפאב הדאנק החיפאי בגאולה

  • https://static2.timeout.co.il/media/2015/05/sizes/גאולה_קוסטיצה2_h_wo_680_382.jpg
קוסטיצה בגאולה

הומאז' לאוכל הברים של חיפה בהגאולה: למה ואיך יגיע אוכל הברים החיפאי לפינת רחוב אלנבי? קרול צבי־ויינר מבעלי בר הגאולה, מסבירה, וכצפוי יש לא מעט אלכוהול בסיפור הזה: "הכל התחיל כשנסענו לחתונה בחיפה. אחרי שהכל נגמר רצינו להמשיך לשתות ונכנסנו לפאב הדאנק. ראינו שם את אנג'לה אייזנברג מכינה אוכל גאוני בתוך מטבח ממש קטן, זה היה ממש חור בקיר, ומיד החלטנו שאנחנו חייבים להביא את האוכל המדהים הזה אלינו".

קוסטיצה של גאולה

קוסטיצה ממטבחה של אנג'לה

וכך, פנו צבי־ויינר ובן זוגה מיקי אל אייזנברג והזמינו אותה להתארח אצלם בבר. אייזנברג תגיע לתל אביב ותכין קוסטיצה בתנור, שרימפס ביין לבן עם שום ולימון, קבבים בטחינה, סלט פטוש, חציל קלוי בטחינה, סלט תפוחי אדמה ורוסטביף בכריך או בצלחת (28־52 ש"ח למנה). בין לבין ימזגו למבלים שפריץ רומני, שהוא לא מאוד אנין אבל ממש אפקטיבי לאווירה (25 ש"ח) ויציעו קינוחי בוואריה. יהיו גם מנות טבעוניות, אבל מי שזומם על מנות הבשר כמו הקוסטיצה המיתולוגית כדאי שיקדים להגיע, כי צבי־ויינר מזהירה שאייזנברג מכינה כמות מוגבלת שעלולה להתחסל כבר בשעות הצהריים.

גאולה 51, 03-5168590, יום שישי (15/5), 13:00־20:00

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV1 on: f2fadbfc0df0