טיים אאוט timeout

נפתחה מגזינו, מסעדה איטלקית משפחתית מבית האחים ירזין

| מאת: שירי כץ

האחים ירזין משיקים את האיטלקית המשפחתית הבועטת החדשה שלהם, מגזינו, ובמקביל - עובדים על סניף המשלוחים הראשון של טוני וספה, שיפתח בעוד כחודש וחצי. הספירה לאחור החלה

מגזינו. צילום: אורית פניני

בהלת הרכבת הקלה עוצרת בבגין. האחים יורם וארי ירזין (טוני וספה, קפה איטליה, טאקריה ועוד) בשיתוף עם טל שטרן פתחו השבוע את מגזינו, מסעדה איטלקית ברחוב מנחם בגין בעיר. שטרן, שהוא גם שותפם של האחים בטוני וספה מודה שפתיחת המסעדה במקום לוותה בחששות. "אבל התאהבנו בנכס והוא התאים לנו בדיוק לקונספט של מסעדה ענקית עם חצר. חוץ מזה, גם הטאקריה שלנו נמצאת לא רחוק מתוואי הרכבת ולא הרגשנו ולו טיפת שינוי בעבודת הטאקריה. בכלל, המסעדה עובדת בערבים ואז אין לחצי תנועה".

ארי ירזין במגזינו. צילום: אורית פניני

ארי ירזין, מגזינו. צילום: אורית פניני

 

מגזינו היא מסעדה איטלקית משפחתית. "אפשר להגדיר אותה כאחות הצעירה והמקועקעת של קפה איטליה", אומר שטרן. "בעצם אין קשר בין המסעדות; מגזינו ממוקמת בהאנגר אדיר ממדים, ממש מחסן. יש בה חצר גדולה ויפה עם רהיטי וינטז' מקוריים שאספנו ממקומות שונים בעולם, מקום עם הרבה מוזיקה רועשת –  בקיצור, זה סטייל אחר לגמרי".

ארטישוק באיולי צ'ילי וכוסברה, מגזינו. צילום: אורית פניני

פריטו ארטישוק באיולי צ'ילי וכוסברה, מגזינו. צילום: אורית פניני

 

תפריט המסעדה נבנה על ידי ארי ירזין, וכולל הבלחות יצירתיות כמו ארטישוק באיולי צ'ילי וכוסברה (36 ש"ח), קוד א־לה רומנה (דג בבלילת בירה; 38 ש"ח), מנות קלאסיות כמו פטריות על פולנטה (38 ש"ח), סלטים (38 ש"ח), שרימפס בורגר (48 ש"ח), פיצות (44־54 ש"ח), כולל טבעונית ומנגד עם  בייקון, פסטות מקרבונרה הקלאסית והלאה (40־75 ₪) וקינוחים המוצגים לראווה בוויטרינה. תוכלו לשתות בירה אלכסנדר , קוקטיילים ויינות, כשלקוח ממוצע אמור לבזבז פה כ־80 ש"ח על ארוחה.

MAGAZZINO, מנחם בגין 21, 7570535־03, 18:00־24:00 (בהמשך עד 2:00, צהריים וסופי שבוע)

מגזינו. צילום: אורית פניני

מגזינו. צילום: אורית פניני

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV1 on: f2fadbfc0df0