טיים אאוט timeout

אין כמו אמא: מסעדה חדשה של אוכל ביתי נפתחה בבן יהודה

לא רק בשוק הכרמל (או בסירים של אמא) - עכשיו גם תושבי בן יהודה יוכלו ליהנות מהתבשילים הביתיים של מסעדת סבתות מבשלות

  • https://static2.timeout.co.il/media/2016/04/sizes/MGM5021_h_wo_680_382.jpg
Oh Mama. צילום: אנטולי מיכאלו

כשתל אביבי ממוצע רוצה לאכול את האוכל של אימא, הוא נוסע מחוץ לעיר לנבור בסירים שזה עתה בושלו ולארוז קופסאות פלסטיק הביתה. ארבעת השותפים שעומדים מאחורי מסעדת סבתות מבשלות בשוק הכרמל הבינו שאף פעם לא יימאס מאוכל ביתי ומנחם והחליטו להביא את בשורת הסירים הגדולים למרכז בן יהודה. “אם בשוק הבאנו למרכז הבמה את האימהות שלנו, המרוקאית והטריפוליטאית, כאן לקחנו את התפריט למקום מעודן יותר", מספר אחד הבעלים, בן אסולין. “פיתחנו גם תפריט חדש עם אוכל בריא וטבעוני".

Oh Mama. צילום: אנטולי מיכאלו

Oh Mama. צילום: אנטולי מיכאלו

Oh Mama. צילום: אנטולי מיכאלו

Oh Mama. צילום: אנטולי מיכאלו

את סבתות הם פתחו לפני שש שנים, וככל שהעסק התפתח הם הבינו שאי אפשר לבשל יותר “לפי העין". הלקוחות החוזרים רוצים לקבל את אותה המנה בדיוק, כי לאימא תמיד סולחים, אבל למסעדה קצת פחות. התפריט של מאמא מורכב מקטגוריות רבות (בשרים, ממולאים, תוספות ועוד) ותמצאו בו כרעיים עוף בגריל (69 ש"ח לק"ג), קורנביף (120 ש"ח לק"ג), קציצות בקר/עוף ברוטב עגבניות (65 ש"ח לק"ג), מג'דרה של עדשים וקינואה (30 ש"ח לק"ג) ועוד. את האוכל אפשר לקחת הביתה ולשלם לפי משקל, או לשבת במקום לעסקית (35 ש"ח) ביום שישי המקום הופך לשוק אוכל ענקי.

Oh Mama,
בן יהודה 69 תל אביב, 
ראשון־חמישי 7:00־22:00, שישי 5:30־שעה וחצי לפני כניסת השבת, 
6706710־03

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV2 on: f2fadbfc0df0