טיים אאוט timeout

מסעדת בר יין תהפוך למסעדת ברוט ואליה יצטרף השף יאיר יוספי

| מאת: תיקי גולן

מסעדת בר יין תיסגר ביום ראשון הקרוב ותהפוך בסוף השבוע למסעדת ברוט. אל המסעדה החדשה יצטרף השף יאיר יוספי, מי שהיה השף והבעלים של מסעדת אלבה

  • https://static2.timeout.co.il/media/2014/10/sizes/יאיר-יוספי-איליה-מלניקוב-01_H_wo_680_382.jpg
יאיר יוספי אוכל ברחוב. צילום: איליה מלניקוב

שנה וחצי אחרי שמסעדת בר יין שינתה פנים ובעלות, ייסגר ביום ראשון הקרוב המקום לשיפוצים, וייפתח שוב אחרי כשבוע בגירסה חדשה. המקום, בגירסתו החדשה, ייקרא "ברוט", ואל שורותיו יצטרפו שלושה שותפים חדשים: השף יאיר יוספי (שהיה השף והבעלים של מסעדת אלבה), איש היין אבירם כץ (שהיה סומלייה של מסעדת טוטו וכתב האלכוהול והיין של טיים אאוט) והסומלייה בן רון (שהיה סומלייה של מסעדת מסה).

בר יין. צילום: יח"צ

טרטר בקר מהגרסה של מסעדת בר יין. צילום: יח"צ

"מה שקרה פה זו אבולוציה של מקום", מספרים השותפים, "כשג'מה נווה ועומר בן גל לקחו את המקום הם השאירו אותו בדיוק כמו שהוא, הם לא נגעו לא בשם ולא בעיצוב, רק הביאו את האוכל שלהם. עם הזמן כששאר השותפים נכנסו לתמונה הם התעסקו יותר בתוכן, וניסו להגיע למנות וליינות שהם אוהבים ורוצים. עכשיו הגיע הזמן לתת למקום גם את המעטפת הנכונה".

המקום, כאמור, ייסגר ביום ראשון למקצה שיפוצים, שיכלול בעיקר החלפת רהיטים וחידוש צבע. בימים אלה מיטב המוחות שוקדים על עיצוב לוגו חדש למקום. כולנו ציפייה.

 

 

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV1 on: f2fadbfc0df0