טיים אאוט timeout

למקומות, היכון, זלול: רולדין מחלקת סופגניות בחינם

| מאת: שירי כץ

רולדין מעלה את רף ההגזמה בקולקציית הסופגניות לחנוכה הקרוב. לא מבינים מה זה גרין קווין קרמו פיסטוק שוקולד לבן בציפוי פיסטוק, סבלה שקדים וקרם מסקרפונה? בואו לקבל סופגניה בחינם

  • https://static2.timeout.co.il/media/2017/11/sizes/unnamed1_wo_680_382.jpg
סופגניות רולדין תשע״ח. צילום: רונן גנון

אם אתם מתקשים להבין למה בדיוק מתכוונים כשאומרים "גרין קווין קרמו פיסטוק שוקולד לבן בציפוי פיסטוק, סבלה שקדים וקרם מסקרפונה", רולדין מזמינה אתכם לטעום סופגנייה (אחת לכל לקוח!) חינם מקולקציית תשע"ח ולהבין בעצמכם. הקולקציה החדשה היא עוד יותר מוגזמת מהמוגזמת לחלוטין של שנה שעברה. ההזמנה לטעימה חינם תקפה להערב, יום ראשון  12.11.17, בסניף אבן גבירול, מהשעה 19:30 בערב ועד שמסתערי החג יחסלו את כל הסופגניות.

הצביעו לפרסי האוכל 2017

קולקציית הסופגניות של תשע״ח ברולדין. פחמימות הן חברות

קולקציית הסופגניות של תשע״ח ברולדין. פחמימות הן חברות. צילום: רונן גנון

הכנה מראש מומלצת

לאור הדוחק הצפוי, היינו ממליצים ללמוד מראש מה בקולקציה, ולו כדי לייצר התלבטות מושכלת. בחלוקה סכמטית ניתן לקבוע שקיימים שלושה סוגי סופגניות. היוקרתי והעשיר ביותר מכיל המוני רכיבים וקרמים ועולה 11 ש״ח נקרא YOLO GOLD  ומורכב מקרמו שוקולד בטעם מעדן YOLO בציפוי שוקולד, תחרת שוקולד ואגוזי לוז, קרם פרלינה ופאייטה זהב. סופגניית פקאניליה ממולאת בקרם פטיסייר בציפוי שוקולד לבן, פקאן דרז'ה וצ'ייסר קרמל. ואילו סופגניית הרד קיס מכילה קרמו פירות אדומים בציפוי אמרנה, קרם מסקרפונה, נשיקות מרנג, אמרנה וצ'ייסר פירות יער. תמצאו כאן גם מרנג צ'יז קייק עם קרמו מנגו אננס בציפוי שוקולד לבן, שנטילי, מקלות מרנג, קרמבל שקדים וצייסר טרופי, ולחובבי הקפה היינו ממליצים לנסות את הקופי קראסט – שילוב של קרמו אספרסו ואמארטו בציפוי שוקולד וקראסט שקדים.

סופגניות ברולדין: הסדרה השנייה

סופגניות ברולדין: הסדרה השנייה. צילום: רונן גנון

הסוג השני בקולקציה קרמי מאוד, אבל ענייני וממוקד סופגניה יותר, עם פחות רכיבים ותוספות ומחירו 10 ש״ח: שוקו שיק קרמו שוקולד בציפוי שוקולד קראנץ'; קצפת מכיל פשוט קצפת בציפוי שוקולד בלגי ושוקו פארטי  ממולא בקרמו שוקולד בציפוי עדשים צבעוניות.
הסוג השלישי נוטה למחוזות הקלאסיים (7-5 ש״ח):  דולצ'ה ריבת חלב קלאסית, תות קלאסית (כלומר סופגניית ריבת תות פושטית).

סופגניות ברולדין: הסדרה הבסיסית לחובבי קלאסיקה

סופגניות ברולדין: הסדרה הבסיסית לחובבי קלאסיקה. צילום: רונן גנון

ולקינוח טיפ משועלי סופגניות ערמומיים: אם כבר חינם, אז העזו לנסות יותר, תמיד תוכלו לחזור למחוזות הריבה הישנה והטובה.

רולדין, סניף אבן גבירול.  יום ראשון 12.11.17 מהשעה 19:30 ועד שנגמר.

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV1 on: 1127911d3a532