טיים אאוט timeout

אייל שני, מאחוריך: דוכן צ'יפס על שיפוד נפתח בשוק הכרמל

| מאת: שירי כץ

דוכן הצ'יפס על שיפוד החדש בשוק הכרמל הוא נקודת עצירה חובה לחובבי הצ'יפס, שזה בעצם כולם. אל תפספסו

  • https://static2.timeout.co.il/media/2015/08/sizes/2-h1_wo_680_382.jpg
צ'יפס בשוק הכרמל (צילום: אנטולי מיכאלו)

זה מתחיל בתפוח אדמה ענקי בעל קליפה אדומה שמשופד לאורכו על שיפוד עץ. קודקוד תפוח האדמה ננעץ במכונה שמסובבת את הפקעת וחותכת אותה באופן אוטומטי לצורה של סליל. בשלב הזה תפוח האדמה החתוך נפתח ידנית כדי שיתפרש על שטח השיפוד, ומכאן מושלך היישר לאמבטיה מבעבעת של שמן רותח. כשתפוח האדמה מזהיב מניחים אותו על מגש ובוזקים עליו תערובות תבלינים ומלח על פי הטעם האישי. השיפוד מוגש עם כוסית של רוטב. כל הטקס הזה יעלה לכם 10 ש"ח.

המדריך המלא של טיים אאוט לשוק הכרמל

צפו בסרטון ההכנה של הצ'יפס בשוק:

זה קורה בדוכן חדש שהוקם בשוק הכרמל והפך לעצירת חובה לאומית עבור חניכי פרויקט תגלית. אחרי תקופת יובש, הצ'יפס שכל כך מתאים למנטליות שלנו חוזר לעיר. בין היתר תמצאו מבחר סוגי צ'יפס בגארדן של ניר צוק, את הצ'יפס המושלם של אייל שני בבית רומנו ואת הדוכן החדש של ביירן שמוכר צ'יפס בוורי בשרונה מרקט.

צ'יפס בשוק הכרמל (צילום: אנטולי מיכאלו)

צ'יפס בשוק הכרמל (צילום: אנטולי מיכאלו)

היתרון של הדוכן בשוק הכרמל הוא בשיווק ויראלי ודאי של הדוכן. המכשיר שחותך את תפוחי האדמה לסליל רק מחכה שיצלמו אותו לסרטונים ויעלו לפייס. חוץ מזה, צ'יפס על שיפוד הוא ללא ספק הדרך היחידה לאכול צ'יפס תוך כדי הליכה מבלי לשמן את האצבעות.

צ'יפס, הכרמל 7

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV2 on: f2fadbfc0df0