טיים אאוט timeout

כל התורם - נתרם: ישראכרט מצטרפת ל-לתת

| מאת: מערכת Time Out

ערבות הדדית, שוויון ושמירה על מערכת ערכים אוניברסלית ודמוקרטית, ישראכרט מחבקת את ארגון לתת

  • https://static2.timeout.co.il/media/2016/09/sizes/isracrad_H_wo_680_382.jpg
פעיולות ישראכרט. צילום: יח"צ

ישראכרט מחויבת לנתינה לקהילה ומקדישה תשומת לב מיוחדת לקידום דור העתיד, העצמת נשים וחיזוק אוכלוסיות מוחלשות, נזקקות ומגוונות בחברה הישראלית. בחברה פעולים להגברת המודעות לנושא המעורבות החברתית ומעודדים לפעילות התנדבותית. הנחת היסוד העומדת בבסיס התפיסה שלנו היא שכל התורם – נתרם.

תחת הכותרת "משפחה של מעשים טובים", ישראכרט מזמינה את עובדיה ובני משפחותיהם להתנדב יחד ולחזק את הקשר המשפחתי באמצעות עשיית מעשים טובים. זאת, מתוך ההבנה כי מעורבות אישית תורמת לתחושת גאווה, למוטיבציה ולחיזוק ההזדהות עם פעילות החברה.

מזה שנים מתקיים שיתוף פעולה פורה בין ישראכרט לבין עמותת 'לתת', אשר פועלת לצמצום העוני למען יצירת חברה צודקת וטובה יותר. הפעילויות המשותפות עם עמותת 'לתת' שמות דגש על החגים ראש השנה ופסח, אשר מרכזיים בחיי המשפחה הישראלית ובניהם: תרומת סלי מזון עבור ניצולי שואה, אריזת מצרכי מזון על ידי עובדי החברה במחסני לתת ביבנה אותם תורמת החברה לאוכלוסיות נזקקות בבית ישראכרט ואירועים לניצולי שואה המתקיימים בבית ישראכרט.

בשנים האחרונות אימצה החברה מסורת חדשה ומרגשת בה הם מארחים כ-80 ניצולי שואה ומלוויהם לארוחה חגיגית לקראת החגים בבית ישראכרט. הארוחה מהווה אירוע שיא עבור עובדי החברה ובני משפחותיהם אשר מתנדבים להסיע את האורחים מבתיהם לבית ישראכרט וחזרה, מגישים להם את מנות הארוחה השונות ונהנים יחד במסגרת תכנית אמנותית של שירה וריקודים שמאורגנת בשיתוף עמותת 'לתת'.

בימים אלו, רוויי האתגרים בחברה הישראלית, בישראכרט מאמינים כי יש לפעול על מנת לקדם חברה המושתתת על ערבות הדדית, שוויון ושמירה על מערכת ערכים אוניברסלית ודמוקרטית. שיתוף הפעולה עם עמותת 'לתת' הוא אחד מהפעילויות שמתרחשות כדי לתת מענה לערכים אלו.

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV2 on: 167a735dbd523