טיים אאוט timeout

מקולי והתוספות: מקולי קאלקין הקים להקה ששרה על פיצה

| מאת: עמית קלינג

מקולי קאלקין הקים את "מחתרת הפיצה" - להקה שכל אחד מאיתנו היה יכול להזות

The Pizza Underground. צילום: Getty Images

בפסטיבל פרימוורה האחרון, שהתקיים כרגיל בברצלונה בחודש יולי, פשטה שמועה: The Pizza Underground – להקת דאחקה שמנהיג נסיך הכתר של הקריירות העצובות, מקולי קאלקין – עומדת להופיע בפסטיבל או בסביבתו. מחתרת הפיצה נשמעת כמו להקה שברחה ממערכון של סאטרדיי נייט לייב על כוכב הוליוודי עם יותר מדי זמן פנוי. כל הרפרטואר שלה מורכב מגרסאות כיסוי לוולווט אנדרגראונד, רק עם מילים על פיצה. איך אמורים להגיב ללהקה כזאת? אני ממליץ על הכחשה, כעס, מיקוח, דיכאון ואז “דווקא בא לי לראות את זה". בפסטיבל כמו באוכל: אתה רואה כל כך הרבה דברים טובים עד שבא לך לראות משהו גרוע ומטופש.

אולי זהו כוחה האמיתי של מחתרת הפיצה: העובדה שהופעה שלה גורמת לך לחוות אותה בכמה רמות חושיות, בין היתר כאב בטן. אני משער, אני לא יודע. בסוף קרה אחד משני דברים: הם ביטלו את ההופעה ברגע האחרון, או שהם הופיעו הרחק מהפסטיבל וההגעה להופעה הפכה לתיק כבד מדי. הייתי שיכור, אני לא זוכר. במקום זאת הלכתי לעמוד בתור לדוכן פיצה בפסטיבל, לחכות למשולשים שלי ולזמזם “טו אול טומורו'ס פיצה". זה השיר שלי ואני אשים בו את המילה “פיצה" איפה שבא לי. זו הייתה ההופעה הקטנה והפרטית שלי כמחתרת הפיצה – להקה שכל אחד מאיתנו היה יכול להקים, אבל שיקול הדעת שלו בדיוק התערב.

פיצה גד סגיר

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV2 on: f2fadbfc0df0