טיים אאוט timeout

מקפיצה: מיילי סיירוס הפכה את הפיצה לאקססורי

| מאת: בלה גונשורוביץ

מיילי סיירוס ופיצה, פיצה ומיילי סיירוס - מדובר באהבת אמת

  • https://static2.timeout.co.il/media/2015/02/sizes/052-9-H_wo_680_382.jpg
פיצה סיירוס. צילום: אימג'בנק / GettyImages

מיילי סיירוס עשתה מהטירוף קריירה. האמריקנית הצעירה היא אמנם זמרת, מוזיקאית ושחקנית, אך את שמה כפריק שואו של בחורה אחת רכשה בעיקר בזכות בחירות המלתחה הפסיכיות שלה, הפוזות הפרובוקטיביות והלשון שמסרבת להישאר בתוך הפה מול עדשות המצלמה. הצהרת האופנה הגדולה שלה היא פאסט־פוד: היא הייתה מהראשונות לאמץ את קולקציית מקדונלד'ס השערורייתית שיצר חברה הקרוב, המעצב ג׳רמי סקוט – שלו היא משמשת גם כמוזה, בקולקציית הבכורה שהציג לבית האופנה האיטלקי מוסקינו בשנה שעברה. אבל אם יש משהו שסיירוס אוהבת הרבה יותר מהמבורגרים וצ׳יפס, זה פיצה, ואותה היא מוסיפה להגדיר כאובססיית המזון הגדולה שלה על אף שבעבר טענה כי היא סובלת מאלרגיה לרוב החומרים המרכיבים אותה – גלוטן ולקטוז.

ההעדפה הקולינרית הזו הייתה אחת מנקודות החיבור הראשונות שלה לבן זוגה הנוכחי, פטריק שוורצנגר, שחקן ודוגמן ובנו של הטרמינייטור. בראשית הקשר שלהם הוא העניק לה סט של מצעי פיצה פפרוני וגם אוברול מהסוג המגושם שעוטף לרוב תינוקות, בהדפס תואם. תמונות של המתנות האלה הועלו אחר כבוד לחשבון האינסטגרם שלה לאחר קבלתם. השבוע היא בחרה באנסמבל הזה כלבוש רשמי לנשף גיוס הכספים שערכה האגודה של אלטון ג׳ון. אמנם את ההופעה המוזרה הזו בציבור הציגה כבר בשנה שעברה קייטי פרי, כשלבשה את האוברול בסיום הופעה, אך עוגת הפיצה העצומה שעמה חגגה את יום ההולדת ה־22 שלה בנובמבר האחרון מעידה שסיירוס היא ג'אנקית פיצה גדולה יותר.

 

:0" data-width="466">
:0">Post by Miley Cyrus.

:0" data-width="466">
:0">Post by Miley Cyrus.

:0" data-width="466">
:0">Post by Miley Cyrus.

:0" data-width="466">
:0">Post by Miley Cyrus.
פיצה גד סגיר

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV1 on: 167a735dbd523