נהיה לנו חם: פריטים מושלמים למזג אוויר המושלם של השבוע

מזג האוויר שבחוץ דורש פריטי לבוש שמתאימים להתחרדנות בשמש החורפית/קיצית. אספנו פריטים מומלצים שסוגרים פינה לקור של הבוקר וגם לחום של הצהריים

פריטי לבוש למזג אוויר מושלם להתחרדנות
פריטי לבוש למזג אוויר מושלם להתחרדנות
5 בפברואר 2018

גל חום נעים פוקד את מחוזתינו השבוע ויחד איתו מגיע צורך בלתי נשלט להתחרדן. הבעיה של האישה המודרנית לא קטנה היא – בבוקר קר, הצהריים חם, בערב שוב קר. אז מה לובשים כשמזג האוויר נעים בחוץ אבל בתוך המשרד עדיין קפוא? הנה כמה הצעות לבוש למזג אוויר המושלם שיש בחוץ (ואל תשכחו מקדם הגנה. כן, כבר מעכשיו).

פסטל ממסטל

הגיע הזמן שהצבעים הקרים והכהים יפנו את מקומם לצבעים בהירים ושמחים יותר, כמו הז'קט הכיפי הזה למשל. סריג דקיק או אפילו שקפקף מתחת ואת מסודרת לכל היום. תתחיליל לתרגל את פלטת הצבעים הזאת לקראת הקיץ. ז'קט של אסוס, 230 שקלים.

עסק מתרחב

אווררו את רגליכן (ואת השיער שלא הוסר מהן מספטמבר האחרון) עם ג'ינס מתרחב שילווה אתכן מעתה לעד ליוני לפחות. ג'ינס של אורבן אאוטפיטרס בטרמינל אקס, 260 שקלים.

שימו פס על החורף

לא ציפינו לגדולות ונצורות מרשת האופנה טוונטי פור סבן, כך שהופתענו לטובה כשמצאנו בין פריטי הסייל באתר שלהם את הסוודר הקצר הזה, שעשוי 100 אחוזי כותנה (נס גלוי כמדובר בחנויות מסוג זה) ועולה 40 שקלים בלבד.

ספייס אפ יור לייף

אתם צריכים בארון סווטשירט עם הדפס של ספייס ג'אם, פשוט תסמכו עלינו. סווטשירט של אורבן אאוטפיטרס, 140 שקלים.

הז'קט שכל העונה התקמצנת עליו ועכשיו הוא בסייל

לכולנו יש את הפריט הזה שכל העונה לא היה לנו אומץ לקנות ועכשיו המחיר שלו לא מותיר לנו ברירה. מהר לפני שייגמרו המידות. ז'קט פרוותי של פוראבר יאנג, 100 שקלים.

ג'קט של פוראבר יאנג. צילום: לב גולומב
ג'קט של פוראבר יאנג. צילום: לב גולומב

ג'קט לחרוש עליו כל האביב

במראה של שכבות שיתאים לכל אאוטפיט בעולם. עדיקה, 180 שקלים.

קרדיגן ישמח לבב אנוש

מה יש לומר? אנחנו מחבבות במיוחד פריטים שמאפשרים חרישה יסודית לטווח הארוך. קרדיגן של גוסטה, 320 שקלים.

בית הבד

מזג אוויר מושלם לנעלי אולסטאר – אהובות נפשנו. את אלה מצאנו באסוס, 276 שקלים .