מזנון של טירוף: 13 הרגעים הכי קורעים של אייל שני באינסטגרם

אנחנו אוהבים אותך, שף משגע. צילום: מתוך האינסטגרם של אייל שני (@eyaltomato)
אנחנו אוהבים אותך, שף משגע. צילום: מתוך האינסטגרם של אייל שני (@eyaltomato)

בעולם שהולך ונעשה יותר ויותר אפל, יש צורך לחפש את פינות האושר הקטנות, וחשבונות הסושאל של אייל שני ומסעדותיו הפכו לאורך השנה האחרונה למופע ביזארי משמח ויוצא דופן, עם הפרזנטור הכי פרוע שרק אפשר לדמיין. אספנו את הרגעים הכי ביזאריים של השף כדי שתוכלו לגעת בכמה מרגעי האושר האלו

כבר שנים שאנחנו אובססיביים לאייל שני. לא דמות, לא טיפוס – אגדה. השף הפיוטי הוא לא רק אחד מיצרני האוכל הכי פוריים ואהובים בעיר (כולם מזלזלים עד שהם טועמים), אלא גם אחד האנשים המצחיקים בארץ. ויש לנו עדויות לכך – חשבון האינסטגרם של שני, שבשנים האחרונות שופע סרטונים יצירתיים, מצחיקים, דבילים ומהנים ברמות, שמצד אחד לא לוקחים את עצמם ברצינות יתרה, ומצד שני עדיין עושים לנו חשק להגיע ולאכול (וגם להפוך לחברים של שני. או לפחות של אנשי הסושאל שלו).

>> מסעדת גודנס מודיעה על סגירה, בתקווה נואשת להציל את המקום

ומכיוון ששום דבר לא כיף כרגע במדינה, החלטנו לשפוך אור על המקום הכי משעשע באינטרנט הישראלי, תופעה שהגיעה לקיצוניות מרהיבה עם סרטונים בהם השף מגלם את כל הדמויות, עושה אהבה עם עגבניות, לובש דגים, נוגס בפיתות ובאופן כללי עושה את החיים להרבה יותר מעניינים, ובוודאות הרבה יותר מצחיקים.

1. אייל שני מתחתן עם עצמו

בכנות, זה היה הסרטון ששבר אותנו מספיק כדי ליצור את הרשימה הזו. מאסטרפיס קצר שראוי לאוסקר, אם הממזרים היו סופרים סרטוני אינטרנט. כל מילה נוספת מיותרת, מזל טוב על חתונתך.

2. אייל שני עושה שורות של לבן

כבר התרגלנו לסרטונים בהם אייל שני מתפקד כקופאי, הטבח וכל אנשי צוות המזנון, אבל זה המוצלח מכולם – אם אתם חושבים שהכותרת מטעה, חכו תראו כמה משחקי מילים על סמים עוברים בסרטון אחד, בו לקוח דמיוני בשם "פבלו" מבקש "שורה של לבן". יאללה, תרימו.

3. אייל שני משתחרר מהכלא

פחד אלוהים ישמור, אייל שני יוצא מכלא שאטה (או מהפלפל? סחטיין על משחק המילים) כדי להגיע לצפון אברקסס לחגוג את שחרורו. הוא מזמין דג ענק ("מוסר פתוח כמו פרפר חופשי, כמוני")

4. אייל שני עושה ג'ואי טריביאני עם ראש של דג

זוכרים את הפרק שבו ג'ואי תוקע את הראש בתרנגול הודו? אז אייל שני זוכר. ואז משחזר את האירוע עם דג. מאסטרפיס.

5. אייל שני מרוח בזרעי עגבניות

נכון, הוא בעיקרון עושה ליפסינק לסאונד של אביבית בר זוהר, אבל זה לא העיקר. אם הרגע שבו השף סוחט עגבנייה הישר אל פניו, ואז מישיר מבט למצלמה, לא מפרק אתכם מצחוק, אנחנו לא יודעים ממה אתם עשויים.

6. אייל שני מוצא את הביצים של ביבי

לא תמצאו הרבה התבטאויות פוליטיות מצד שני, לפחות לא בשנים האחרונות, אבל האיש מדבר במעשים, ומדי פעם בהתחכמויות. כאן לקוח בשם ביבי מבקש מנת אגס בלי סטייק, ומקבל את צמד הביצים שלו בחזרה.

7. אייל שני חוטף מקלחת עגבניות בסירת טוסטוס

סרטון ישן וקסום מרוב פשטותו. נכון, ביחס להזיות האחרות שהבאנו כאן זה עוד סולידי – כולה כמה עגבניות נופלות מארגז על ראשו – אבל יש בו משהו שכל כך מגדיר את שני עד שלא יכלנו להתעלם. הוא כל כך נהנה מזה עד שזה פשוט נוגע בנו.

8. אייל שני מטריד את עצמו מינית

לא כל אינטראקציה בין אייל שני הלקוח לאייל שני השף מוצלחת. נגיד בסרטון הזה, בו אייל מגיע למסעדת דבורה הכשרה (כלקוחה, משום מה), ואז מטריד מינית בהזמנת האוכל ("את הקבב הארוך, עבה ועסיסי"). הביס אפילו יותר מטריד, בהצלחה.

9. אייל שני מסתבך עם אשכנזים

הידעתם שהיה ספיישל באחד מסניפי המזנון שנקרא "שורות של אשכנזים"? זה בעיקרון כבד קצוץ, כך שיש סיבה לשם המוזר, אבל מי יהיה הלקוח היחיד שיזמין מנה שכזו? פישנזון, כמובן. "אוי איזה שם של דג יפה", עונה לו השף. יופי אייל, יופי. וזו בכלל לא מנת דג.

10. אייל שני מלמד את אייל שני את הפילוסופיה של אייל שני

כשאייל שני מגיע להתלמד אצל אייל שני, אנחנו לומדים סוף סוף למה שואלים בכל מזנון "איך תרצה שאקרא לך היום", וגם הסבר על איך לחתוך את קצה הפיתה, ובאופן כללי, קיבלתם שיעור בלהיות אייל שני, אם הצלחתם לקלוט בין צחוק לצחוק.

11. אייל שני מדבר עם הצבה שלו

על רונה, הצבה האהובה של אייל שני, שמענו לא פעם. גם שמענו השבוע שרונה איבדה את חייה לאחרונה, ואנחנו באמת משתתפים בצערו של השף חובב הצבה. הסרטון הזה, שצולם ממש עם הגעתה לבית השף, מראה את האהבה הגדולה שרחש לה. נוחי על משכבך בשלום רונה.

12. אייל שני מעליב תימנים

את הסרטון הזה, שמבשר על פתיחת מסעדה, הכנסנו מסיבה אחת פשוטה: יש בו בדיוק שני משפטים, ואחד מהם הוא "רק תימנים יכולים להסתיר את המעיין הכי קסום בארץ". מה?! וואו.

13. אייל שני רוקד מדהים

באמת שלא צריך יותר מאשר להדליק מצלמה ולתת לו לעשות מה שבזין שלו. איל שני, תמשיך לחגוג ולרקוד כאילו אף אחד לא מסתכל באינסטגרם שלך. אנחנו חולים על זה.