ביגון שאולה: 10 דברים שאסור לעשות כשיורדים לאישה

הואגינה הנה יצור מוזר, מפותל ומורכב ואפשר לאהוב אותו בכל מני דרכים. אך יש כמה שבהחלט לא נכללות ביניהן

פות עצוב. שאטרסטוק
פות עצוב. שאטרסטוק
21 בינואר 2018

1. אם אתה מתרכז בתגובה של הבחורה לירידה יותר מאשר בירידה עצמה, אתה בבעיה. אם אתה מתרכז רק בירידה עצמה, כנ"ל. כמו בכל אקט ביחסי מין, דרוש פיצול קשב.

עוד כתבות שיעניינו אותך:
איך לפתור את הבדידות
5 הדייטים הכי מזעזעים שהיו לי
חרדתיים? הקומיקס הזה הוא בשבילכם

 

 

2. לעולם אל תשתמש בלשון בכלליות. החלט לאיזה ממגוון תתי-האיברים בפות אתה מתייחס והתרכז בו, בעדינות אך בהתמדה. אם הבחורה מעדיפה אותך ממוקד באזור אחר, אל תדאג – היא כבר תכוון אותך. ליקוק כללי של האזור ירגיש כמו שום דבר במקרה הטוב, ובמקרה הרע – כקבלת עינוג מרוטוויילר. 

3. אל תקצר זמן עבודה. חשוב כמה זמן היית רוצה להינות ממציצה, ותרגם את זה לביצועים שלך, במינימום.

4. אין לדחוף לפרטנרית אצבע פתאומית לתחת. ראשית, שום דבר שנכנס להיכל הקודש לא אמור להיכנס אליו בברוטאליות. שנית, לא כל בחורה אוהבת מגע באזור הזה. גששו באלגנטיות, משל ליטפתם ראש של תינוק. במקרה הזה, ההתנצלות על הדימוי היא מצדנו.

5. אם הפרטנרית שלך התחילה לרקוד את ריקוד זיון הראש האהוב, סימן שאתה עושה משהו טוב. אל תשנה אותו. זה לא הזמן להיות יצירתי.

6. אל תירק לבחורה בכוס!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

7. נשיכות זה לרוב לא קול. דמיין נשיכה בזין שלך. תודה.

8. הכלל הבא שנוי במחלוקת, והוא נוגע לקריאת ההתלהבות "איזו טעימה את!". ישנן נשים, ככותבת מדור זה, שיראו זאת כמחמאה יוקרתית הניתנת לפותים שניצחו את הטבע. נשים אחרות, כחברותיה של הכותבת, עשויות להתבלבל מן המחמאה השאולה מעולם הקולינריה, ולחוש אימה מסויימת לנוכח גבר שכביכול נהנה מהאקט ברובד הקניבלי. כמובן, ישנה חשיבות לטון שבו זה נאמר.

9. אם נאמר לך "זיין אותי", תפסיק לרדת וזיין אותה, למען השם.

10. לא כל בחורה גומרת מירידה. זה מגניב, זה מחרמן, זה כיף, אבל מה לעשות – כל אחת בנויה אחרת, כפי שלימדה אותנו היועצת אי אז כשחילקה את הספרונים בכיתה ו'. לא יעזור לך להגיד למישהי מאה פעם "אני מת לראות אותך גומרת ככה". אם היא לא גומרת ממין אוראלי, תן לה להוביל אותך לזה על פי הפנטזיה שלה, לא שלך. באופן כללי, כשדוחקים בצד השני לגמור, זה בדרך כלל גורם לתוצאה הפוכה. קח את הזמן, ותן אותו גם לגברת שממול. בתיאבון.