טיים אאוט timeout

מיקרוסופט מבהירה: תוכנת הצייר לא הולכת לשום מקום

| מאת: מערכת Time Out

האתרים והרשתות החברתיות ברחבי העולם סערו אתמול בעקבות ההודעה של מיקרוסופט לגבי עתידו של הצייר, היום כבר מיהרה החברה להרגיע: התוכנה המיתולוגית לא תיכחד, היא רק "עוברת דירה"

  • https://static2.timeout.co.il/media/2017/07/sizes/paint_H_wo_680_382.png
הצייר נשאר

מיקרוסופט הודיעה היום (שלישי) כי ההודעה שפרסמה אתמול, ולפיה תוכנת הצייר לא תיכלל בעדכון הבא של Windows 10, אינה מדויקת. האתרים והרשתות החברתיות ברחבי העולם סערו בעקבות הודעת החברה שהיממה את המעריצים האדוקים ואת המתרפקים על העבר. רבים הביעו התנגדות חריפה להכחדת התוכנה המיתולוגית שמלווה אותנו כבר 32 שנה. כעת, כאמור, מוסרים ממיקרסופט שאפשר לנשום לרווחה.

"קיבלנו המון תמיכה אפופת נוסטלגיה סביב תוכנת הצייר", כתבה מייגן סאונדרס, מנהלת בכירה במיקרוסופט באתר הרשמי של החברה. "אם יש משהו שלמדנו, זה שגם אחרי 32 שנים הצייר עדיין רלוונטי ומשמש אנשים רבים. זה מדהים לראות כמה אהבה קיבלנו לתוכנה הישנה". סאונדרס הרגיעה והסבירה כי התוכנה תמשיך להיות נגישה: "הצייר 'עובר דירה', הבית החדש שלו יהיה ה-Windows Store, בו ניתן יהיה להשיג אותו בחינם".  לנו זה מריח כמו טריק שיווקי, אבל בכל אופן נרגענו.

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV1 on: 168429