טיים אאוט timeout

2048 הוא המשחק החדש שישרוף לכם כל רגע פנוי

| מאת: נעמה רק

ההוראות: לחבר מספרים זהים עד שתגיעו למספר 2048. האתגר האמיתי: להפסיק לשחק. הכניסה על אחריותכם בלבד

לכתו המוקדמת של פלאפי בירד שברה את לבכם? אל חשש, מפתחי המשחקים ברחבי העולם ממשיכים לעמול על דרכים חדשות לבזבז לכם את הזמן ולהעלות לכם את לחץ הדם. הלהיט התורן הוא 2048, משחק עאלק-מתמטי וממכר ברמות קטלניות.

לוח המשחק כולל 16 משבצות והשחקן מקבל שתי משבצות עם מספרים. כאשר מחברים מספרים זהים המשבצות מתאחדות: 2 ועוד 2 הופכים למשבצת אחת של 4 וכו'. כל תזוזה תוסיף משבצת של 2 ללוח. המטרה היא להגיע למספר 2048, תוצאה שכדי להגיע אליה צריך לחבר עשרה מספרים זהים, אבל עד שתגיעו לשם הלוח שלכם כבר כנראה יתמלא, המשחק ייגמר ואתם תשליכו את מסך המחשב מהחלון.

על זולל הזמן הזה אחראי גבריאלה קירולי, איטלקי בן 19, ששאב השראה (שלא נאמר העתיק) מהמשחקים Threes ו-1024. בשבוע האחרון המשחק הפך למגה-מדובר, כולל סרטונים שמתמיירים להסביר איך לפתור אותו, אינספור ציוצי וסטטוסי "2048 הרס את חיי" וכמובן, חקיינים. קירולי עצמו צייץ בחשבון הטוויטר שלו שאם יוצאים מנקודת הנחה שמשחק ממוצע נמשך כשמונה דקות, בכל העולם ביזבזו על המשחק הזה כבר 521 שנה.

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV2 on: f2fadbfc0df0