טיים אאוט timeout

מסימני האפוקליפסה: 6 דברים לעשות בזמן הקריסה של אינסטה

| מאת: מערכת Time Out

האצבעות שלנו פנויות ומעקצצות ולכן אפשר להשמיש אותן לטובת מטרות פרודוקטיביות: מלאכת יד, אגירת שימורים לקראת האפוקליפסה ודרישה בשלומה של מאיה ורטהיימר

  • https://static2.timeout.co.il/media/2018/10/sizes/shutterstock_323729639-H_wo_680_382.jpg
פליאה מהולה בעצב. צילום: Gettyimages
    1. 1. לעשות פילטרים בחיים האמיתיים (מלאכת יד) – לבבות מנייר כסף, חתולים מקרפ ולשון מלבד. כמו כן, פוליגל, סול, דס, פימו ויצירות שמשלבות דבק וחול. אופציה נוספת: להדביק צלופן כחול לפנים כחיץ ביניכם ובין המציאות. לא לשכוח להשאיר חורים לנשימה.

    1. 2. לחזור לשחק קנדי קראש או לעשן – האצבעות שלנו פנויות ומעקצצות ולכן אפשר להשמיש אותן לטובת מטרות פרודוקטיביות: שבירת שיא בניתוץ פירות, עקיפת חבר פייסבוק מעורפל בקאנדי קראש או עישון מזיק ונהדר.
  1. 3. לקרוא על פירצת האבטחה בפייסבוק ולברר האם הפרופיל שלך מוצע למכירה בארבעה דולרים.  תקראו על זה. זה חשוב.
  2. 4. לרכוש שימורים לקראת המלחמה האטומית – מה עם המכולת הרוסית הזאת באלנבי עם שימורי הפלמידה המוזרים וחטיפי הגבינה הקפואים? פודיז לא משקיעים מספיק מחשבה באפוקליפסה.

  3. 5. לברר מה שלומה של מלכת הסטוריז הישראלית מאיה ורטהיימר – האם יש לה מסיבת רווקות הערב? האם היא חוששת? האם היא שורדת? כנראה שאפשר למצוא אותה מלקקת גלידה בווניליה או את דמעותיו של אסף זמיר במשרדו.

6. לדרוש סטוריז אישיים מהחברים בווטסאפ – "אחי, צלם לי ת'רחוב שלך, תן איזה קאפשן באנגלית, תעשה דולי של המרחב המיידי שך".

via GIPHY

 

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

now Silence is Golden SRV:SRV1 on: f2fadbfc0df0