טיים אאוט timeout

Tripr: האפליקציה שתעזור לכם למצוא פרנטרים לטיול בחו"ל

| מאת: אלון זליגמן

אפליקציה חדשה לאייפון תשדך ביניכם ובין שותפים פוטנציאליים לטיול, ותעזור לכם למצוא מקומיים שיכירו לכם את האזור שבו תטיילו

צילום: שאטרסטוק

על אף שיש מטיילים שאוהבים להתבודד בחופשות שלהם, הישראלי המצוי אוהב להכיר אנשים חדשים במהלכן, בין אם הם מקומיים או מטיילים כמותו. כאן נכנסת לתמונה אפליקציה חדשה לאייפון בשם Tripr, שתעזור למטיילים להכיר חברים חדשים ביעד שאליו הם טסים.

בניגוד לאפליקציות כמו Badoo או טינדר שעוזרות למטיילים להכיר בזמן החופשה עצמה, Tripr מאפשרת למצוא שותפים פוטנציאלים לטיול עוד לפני העלייה למטוס. בשביל להשתמש באפליקציה יש להזין את היעד ואת תאריכי הטיסה – Tripr תצליב את הנתונים עם מאגר הנתונים שלה ותציג את המשתמשים שישהו באותו זמן ומקום. בנוסף, האפליקציה תציג גם משתמשים שרשומים ל-Tripr בעיר אליה טסים, כך שמטיילים יוכלו למצוא מדריך מקומי שיכיר להם את האזור.

הממשק של Tripr מזכיר במעט את זה של טינדר וגם בו ניתן לדפדף בין המשתמשים (ניתן להגדיר אם מעוניינים לראות רק מקומיים, רק מטיילים או את שניהם). האפליקציה מאפשרת לראות פרטים בסיסיים על המשתמש ואף אם יש לכם חברים (או חברים של חברים) משותפים. כשמוצאים משתמש מתאים, ניתן  להתכתב איתו בהודעות ולקבוע תוכניות עתידיות לטיול.

אחד השימושים היעילים ביותר של האפליקציה היא כשטסים להופעות או פסטיבלים גדולים. מכיוון שבסיטואציה זו עדיף להיות בחבורה של מספר אנשים מאשר לבד, Tripr יכולה להיות פתרון יעיל למדי בשביל למצוא אנשים אחרים להתחבר אליהם. סיטואציה נוספת בה Tripr יכולה להיות מאוד שימושית היא בטיול תרמילאות. בעזרתה אפשר למצוא פרטנרים פוטנציאלים לטראקים בקלות יחסית.

האפליקציה אמנם עלתה לאפסטור בשבוע שעבר, אך היא עדיין לא יצאה בגרסה רשמית, רק בבטא (Beta), כך שייתכן שיהיו בה מספר באגים במהלך השימוש. עדיין לא קיימת גרסת אנדרואיד ל-Tripr ולא ברור מתי או אם בכלל תהיה אחת.

להורדה מאפסטור לחצו כאן

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV1 on: 3ecc2108d89e