המסיבה של אינפקטד מאשרום: בפארק עם פורטיס, סחרוף ונינט

אינפקטד מאשרום (צילום: אוהד קב)
אינפקטד מאשרום (צילום: אוהד קב)

ההרכב הישראלי המצליח ביותר בעולם יחגוג 25 שנות פעילות בהופעת ענק בפארק הירקון עם המון אורחים מיוחדים ובכירים על הבמה ומול רבבות מעריצים בקהל. אם אין הופעות מחו"ל - זה הכי קרוב שתגיעו לאחת כזאת

הרבה מים עברו בירקון מאז הפעם האחרונה שבה אינפקטד מאשרום הופיעו בישראל – שנתיים של מים ליתר דיוק – ועכשיו חוזר אלינו ההרכב הישראלי המצליח ביותר בכל הזמנים להופעה ראשונה בפארק הירקון כדי לחגוג 25 שנות פעילות והישגים בזכל זירה מוזיקלית אפשרית.

אינפקטד מאשרום בהופעה (צילום: יוסי מאמיה)
אינפקטד מאשרום בהופעה (צילום: יוסי מאמיה)

אל חגיגות ה-25 יביאו צמד המאשרומים ליינאפ שלא היה מבייש פסטיבל מוזיקה בסדר גודל בינוני, כשלצדם יופיעו אמיר דדון, ברי סחרוף, דודו טסה, הדג נחש, החברים של נטאשה, התקווה 6, טונה, יסמין מועלם, נינט ורמי פורטיס. האורחים יבצעו עם אינפקטד את להיטיהם המשותפים, כמו גם ביצועים מיוחדים שנוצרו במיוחד למופע.

המופע צפוי להיות הגדול ביותר של ההרכב בישראל אי פעם, הקהל צפוי למנות רבבות, ועל כרטיסים כדאי להתארגן עכשיו ולא אחר כך. אינפקטד מאשרום הוציאו לאורך השנים 14 אלבומים שמכרו מאות אלפי עותקים, כ-180 טרקים, ביניהם להיטים בינלאומיים, ויותר מ-3,000 הופעות בכל רחבי העולם ובפסטיבלים הגדולים ביותר מעבר לים – כולל טומורולנד, קואצ'לה ועוד רבים וטובים. גם היום, במלאת 25 שנה להיווסדו, ההרכב ממשיך לעבוד נון סטופ ולא מפסיק להמציא את עצמו בכל פעם מחדש.

המופע יתקיים ביום ראשון 19/09/21 בפארק הירקון ת"אפתיחת שערים בשעה 16:00. כניסה מגיל 18+. עוד פרטים כאן.