להקת אמריקה תגיע להופעה בישראל

חלוצת הרוק-פולק של שנות ה-70' תנחת פה באוקטובר עם הצמד המקורי ג'רי בקלי ודיואי באנל. אחרי ההופעה שבוטלה ב-2014, מכונת הלהיטים תשחזר את הקסם באמפי קיסריה

להקת אמריקה (צילום: יח"צ)
להקת אמריקה (צילום: יח"צ)
20 במרץ 2018

להקת אמריקה, חלוצת הרוק-פולק של שנות ה-70', תגיע לישראל בפעם הראשונה באוקטובר ותופיע באמפי קיסריה. הלהקה תגיע אלינו בהרכב המקורי: המייסדים ג'רי בקלי ודיואי באנל, מינוס דן פיק שעזב בסוף הסבנטיז.

הלהקה התחילה את דרכה בלונדון ב-1970, קצת אחרי שהשלושה סיימו תיכון. הלהיט הראשון שלהם, "A Horse with No Name", יצא שנתיים לאחר מכן וזכה להצלחה אדירה – הוא טיפס לראש מצעד ההוט 10 של בילבורד ונשאר שם במשך שלושה שבועות. עד היום הוא נותר אחד השירים המזוהים עמם.

להקת אמריקה (צילום: יח"צ)
להקת אמריקה (צילום: יח"צ)

עוד להקות שמגיעות בקרוב:
אליס אין צ'יינס
הסטרנגלרס
סופי טאקר

אמריקה המשיכו להוציא להיטים אחד אחרי השני, בהם "Sister Golden Hair" ו-"I Need You", וגם "Ventura Highway" ו-"Tin Man". כמעט כל האלבומים שהוציאו הגיעו למעמד זהב או פלטינה.

ב-1977 עזב פיק את הלהקה לטובת קריירת סולו, מה שלא ממש פגע במעמדה: בקלי ובאנל המשיכו לייצר להיטים כמו "You Can Do Magic" שיצא ב-82'. עד היום הוציאה הלהקה 28 אלבומים.

הלהקה הייתה אמורה להגיע לישראל בקיץ 2014, אבל הצטרפה ללהקות נוספות שביטלו את הגעתן עקב המצב הביטחוני.

← אמריקה, אמפי קיסריה, שלישי (9.10) ורביעי (10.10), מכירה מוקדמת תיפתח היום ב-08:00 עבור רוכשי הכרטיסים ב-2014; מכירה כללית תיפתח מחר (רביעי, 21.3) לכלל הציבור באתר זאפה ואיוונטים, כרטיסים בין 464-199 שקל