טיים אאוט timeout

#אנשים_מתוקים: אליסה וויסבורד

| מאת: רועי מייקל שפי

ציניות בצד, חסר לנו קצת מתוק בחיים. יצאנו לחפש את הסיפורים והאנשים שישבו את לבכם. הפעם: אליסה וויסבורד מחולון

תוכן בחסות שוקולד פרה 

אליסה וויסבורד, 21, דוגמנית, חולון

אליסה וויסבורד. צילום: מיכאל נחמיאס

אליסה וויסבורד. צילום: מיכאל נחמיאס

״בתקופה של בית הספר היסודי היה עליי חרם תמידי. הייתי חוזרת הביתה בוכה כל יום. ילדה אחת הייתה מציקה לי יותר מהשאר, היא זרקה את המפתחות שלי לשירותים על בסיס יומי, הרגשתי שאני בגיהינום. באחת ההפסקות הגדולות הגיע השיא – היא וחברים שלה הקיפו אותי, היא דחפה את היד שלה בפנים שלי, הסתובבה סביבי ולא נתנה לי לזוז. 'לא נגעתי בך, אל תיגעי בי'. מכיר?

התחלתי לבכות. ביקשתי שתפסיק. כל מה שרציתי זה ללכת. בשלב מסוים אפילו החברים שלה הפסיקו לצחוק וביקשו שתפסיק. זו הייתה השפלה שפשוט לא יכולתי להכיל. בחוסר אונים הרגל שלי התרוממה ובעטתי אותה, הפלתי אותה אחורה. ונחש מה – השעו אותי מבית הספר.

שבוע אחרי זה ראיתי אותה בוכה מאחורי בניין בית הספר. לא יודעת למה, אבל ניגשתי אליה כדי לנסות להבין מה קרה, קצת לנחם אותה. הייתי שם בשבילה, לא יודעת למה אפילו, אבל הייתי שם. הברזנו יחד משיעור חשבון. הרגע ההוא הוכיח לי כמה שהחיים יכולים להפתיע, כי שם, מאחורי בניין בית הספר, הכרתי את החברה הכי טובה שלי".
לעוד סיפורים מתוקים 

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV2 on: 624d517d4844f5