טיים אאוט timeout

#אנשים_מתוקים: אלמוג בר

| מאת: רועי מייקל שפי

ציניות בצד, חסר לנו קצת מתוק בחיים. יצאנו לחפש את הסיפורים והאנשים שישבו את לבכם. הפעם: אלמוג בר מראשון לציון

תוכן בחסות שוקולד פרה

אלמוג בר, 25, סופרת, ראשון לציון

אלמוג בר. צילום: מיכאל נחמיאס

אלמוג בר. צילום: מיכאל נחמיאס

״הלכתי לפגוש חברה לארוחת צהריים במתחם הבורסה ברמת גן. במדרכה המקבילה ראיתי איש בחליפה הולך בכיוון הנגדי מכל היוצאים למסעדות, הוא הלך במהירות ונראה לחוץ מאוד. משהו עניין אותי שם, המשכתי להסתכל. כמו בסרט הוליוודי הוא נתקע בבחורה, המזוודה נפתחה ועשרות דפים התעופפו לרוח. ולא סתם רוח, הרוח המטורפת שבין בנייני הבורסה. הבן אדם שם ידיים על הראש ובהה במתרחש בפה פעור, הבחורה שנתקעה בו קיפצה וניסתה להגיע לדפים המתעופפים, וכאילו לחצו על לחצן סטופ – כל הרחוב ההומה עצר… והתחיל לקפץ מעלה. כולם ניסו לעזור לאדם המסכן הזה להשיב את המסמכים שלו. סועדים בכמה מסעדות צמודות קמים על הרגליים יחד והתחילו לקפץ מעלה.

האיש התעשת וחבר למאמץ, ואני בצד השני של המדרכה, חוזה בקרקס המפתיע והמוצלח שראיתי בחיי. תוך דקות כל הדפים, או לפחות רובם המכריע, חזרו למזוודה. הוא הודה לאינספור האנשים, נתן לבחורה שנתקלה בו חיוך, חיבוק קצר וכרטיס ביקור – מחווה רומנטית שנורא שמחתי להיות עדה לה. היא המשיכה במורד הרחוב והוא עלה בו. מה שכן, הוא כבר לא היה לחוץ והלך בשקט יחסי. נראה לי שהחוויה נתנה לו קצת פרספקטיבה. מה שבטוח הוא שגם אני קיבלתי אותה, וגם הצגה מוצלחת ומבדרת מאוד בצהרי יום חול משעמם״.

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV1 on: 624d517d4844f5