טיים אאוט timeout

#אנשים_מתוקים: זוהר גלס

| מאת: רועי מייקל שפי

ציניות בצד, חסר לנו קצת מתוק בחיים. יצאנו לחפש את הסיפורים והאנשים שישבו את לבכם. הפעם: זוהר גלס מהרצליה

תוכן בחסות שוקולד פרה

זוהר גלס, 30, יזמית נדל"ן, הרצליה

זוהר גלס. צילום: מיכאל נחמיאס

זוהר גלס. צילום: מיכאל נחמיאס

"בתחילת דרכי השכרתי דירה באזור קשה והגיעה אליה בחורה מתוקה שנראתה כאילו עברה תקופה לא פשוטה. קראו לה דניאלה, היא סיפרה לי שהיא בת 22 ואם חד הורית לילד בן 3, היא לומדת כרגע להיות ספרית ומתקיימת מקצבה של הממשלה. שוכרי דירות שנתקלו בה לא רצו להשכיר לה דירה בגלל גילה הצעיר ומצבה המשפחתי. היא הבטיחה לי שהיא אחראית מאוד ושאם רק אתן לה הזדמנות היא תתפוס אותה בשתי ידיים תהיה שוכרת מצוינת, תדאג לדירה ושתשלם תמיד בזמן. לא היו לה ערבונות, רק את המילה שלה וזוג עיניים שמשדרות אמינות. כבר ראיתי ושמעתי הכל, בייחוד כשמדובר באזורים של אוכלוסיות חלשות. על הנייר לא הייתה לי כל סיבה להשכיר לה את הדירה, אבל האמנתי בה ושמחתי מאוד להיות במקום שבו אני יכולה לתת הזדמנות לבחורה צעירה, כמו שאנשים אחרים נתנו לי בשנות הבגרות המוקדמות שלי.

אמרתי לה שזו אחריותי לתת לה אותו הצ'אנס שנתנו לי בצעירותי והחתמתי אותה על חוזה באותו הערב. צדקתי – היא הייתה שוכרת מושלמת. עשתה מהדירה הזאת בית מקסים ומעולם לא איחרה בתשלום. הבטחתי שכל עוד היא נשארת, לא אעלה את שכר הדירה כי רציתי שתישאר. כעבור שנתיים וחצי היא התקשרה אליי וסיפרה לי בהתרגשות שהיא במערכת יחסים חדשה. היא ובן הזוג שלה רוצים לעבור לאזור טוב יותר ולבית גדול יותר, והיא פותחת מספרה משלה בקניון המקומי, לכן לא תחדש את חוזה השכירות. איחלתי לה המון הצלחה. מאז עברו חמש שנים, ויש לה שלוש מספרות משלה, ולי יש מזמן שוכרים חדשים וגם תספורות חינם. ומעל הכל – אמונה גדולה באנשים״.

לעוד אנשים מתוקים 

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV1 on: 624d517d4844f5