טיים אאוט timeout

#אנשים_מתוקים: ליטל צימרמן

| מאת: רועי מייקל שפי

ציניות בצד, חסר לנו קצת מתוק בחיים. יצאנו לחפש את הסיפורים והאנשים שישבו את לבכם. הפעם: ליטל צימרמן מתל אביב

תוכן בחסות שוקולד פרה

ליטל צימרמן, 30, מאמנת אישית, תל אביב

ליטל צימרמן. צילום: מיכאל נחמיאס

ליטל צימרמן. צילום: מיכאל נחמיאס

לאן את רצה? "צריך יעד כדי לרוץ?"

"אני מאמנת כושר ב־12 השנים האחרונות ומנהלת חשבון אינסטגרם שבו אני משתדלת להעביר את המסר לאורח חיים בריא. הדרך להתמיד בספורט היא ללמוד ליהנות ממנו. ככה הכרתי את ורד שהתחילה להתאמן אצלי לפני כשנה וחצי – דרך האינסטגרם.

כעבור כשלושה חודשים של אימונים אינטנסיבים, ורד הודיעה לי שגילו לה סרטן. למרות המלחמה הקשה במחלה היא הקפידה על השגרה ולא ויתרה לעצמה בשום צורה, המשיכה להתאמן בכל הכוח אפילו כשכבר איבדה את כל השערות שלה. היא דחקה בי לא לוותר לה אפילו כשקשה, ואני נתתי לה את כל כולי.

אחרי כמה חודשים הרופאים הזמינו אותה לפגישה והודיעו בפליאה, 'ההתקדמות טובה ממה שחשבנו. אנחנו לא יודעים מה עשית, אבל אין צורך בסדרת טיפולים נוספת. ניצחת את הסרטן'. ורד מאמינה שהחוזק הנפשי והפיזי ששמרה עליו דרך האימונים איתי, הוא חלק גדול מהסיבה להתגברות על המחלה, והרופאים מחזקים את הטענה. עד היום, ורד לא מפספסת אימון. ואם תשאלו אותה, היא מעולם לא הייתה חזקה יותר, בגופה ובנפשה. המורל גבוה והאופטימיות מורגשת. היא תנצח כל מה שיגיע בדרכה".

לעוד סיפורים מתוקים

 

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV1 on: 624d517d4844f5