טיים אאוט timeout

#אנשים_מתוקים: עידן פרן

| מאת: רועי מייקל שפי

ציניות בצד, חסר לנו קצת מתוק בחיים. יצאנו לחפש את הסיפורים והאנשים שישבו את לבכם. הפעם: עידן פרן מקיבוץ נחשולים

תוכן בחסות שוקולד פרה

עידן פרן, 28, צורף ויוצר, קיבוץ נחשולים

עידן פרן. צילום: מיכאל נחמיאס

עידן פרן. צילום: מיכאל נחמיאס

״לפני חודש התנדבתי בפסטיבל בארץ כחלק מצוות מטפלים שעוזר לאנשים במצבים לא יציבים. אין מה לעשות, צעירים ימשיכו לחפש חוויות קיצוניות בשביל ליהנות ולהתפרק וטוב שיש מישהו שישמור עליהם. רוב האנשים שהגיעו למתחם היו צעירים סביב גיל 20. אנשים היו אצלנו בתמיכה בין שעה אחת ל־50 שעות ברצף. עזרנו לעשרות אנשים וכל מי שנכנס יצא מחוזק.

בחורה אחת שנחרתה לי בזיכרון הגיעה אלינו בלילה, שפוכה וממררת בבכי. הושבתי אותה על אחד המזרנים ודיברתי איתה, הייתי שם בשבילה. היא בעיקר הייתה צריכה לנוח, נרדמה והעבירה אצלנו במתחם את הלילה. במהלכו כיסיתי אותה, שמתי לה כרית מתחת לראש, נתתי לה מים ודאגתי לה בזווית של העין עד אור הבוקר.

למחרת, אחרי שהתעוררה, התיישבתי לידה והצעתי לה לשתות משהו. האמת שגם רציתי לשמוע מה שלומה ומה עבר עליה בלילה, אבל התגובה שלה הייתה לתת לי מבט עקום ולהגיד בטון אגרסיבי 'אפשר שניה להתעורר?!'. משהו בי ציפה להערכה קצת אחרת, אבל ידעתי שזה חלק מהתפקיד, שאנחנו לא עוזרים בשביל לקבל תודה. חייכתי ועניתי לה 'בטח', השארתי לה את כוס המים והלכתי. היא שתתה ואחר כך הלכה בלי לומר מילה. הספיק היה לי שהיא התאוששה ויצאה על הרגליים, שימח אותי שלפחות היא לא עברה את הלילה הקשה שהיה לה לבד״.

בואו לעקוב ולדבר איתנו גם בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם. עדכונים יומיים על הכתבות הנבחרות בטיים אאוט ניתן לקבל בניוזלטר היומי שלנו

תגובות

Silence is Golden SRV:SRV1 on: 624d517d4844f5