בין חברים: האפליקציה שתמצא לכם את הטכנאי המושלם

צריכים איש מקצוע לא מפוקפק אבל אין לכם כוח לפוסט דבילי בפייסבוק? אפליקציית Bee החדשה תעזור לכם למצוא בעלי מקצוע מומלצים

פומפה (צילום: shutterstock)
פומפה (צילום: shutterstock)
18 במאי 2016

התועלת של פוסטים בסגנון “מישהו מכיר אינסטלטור אמין?" מסתכמת לרוב במספר לייקים מביך ובבדיחות של חברים בלתי מועילים. אפליקציית Bee (השם מתכתב עם מטבע הלשון האינטרנטי “מוחכוורת"), מתיימרת לפטור אותנו מאותה בעיה. האפליקציה, מעין הכלאה של אוּבר ונוקנוק (האחרונה פותחה על ידי אותם אנשים), מבוססת על מנוע חיפוש שיאפשר לכם למצוא אנשי מקצוע במגוון תחומים – ממאמני כושר ועד דוגווקרים – תוך מתן העדפה לאנשי מקצוע המצויים ברשימות אנשי הקשר של החברים שלכם. כך תוכלו לדעת מי החשמלאי המועדף עליהם בלי לחפור להם בפיד.

“כשאתה צריך איש מקצוע אתה לא יודע על מי לסמוך. בגוגל זה לפי מי שהכי גבוה. בפייסבוק זה לפי מי שמשלם יותר כסף. הכל נהיה מסחרה", מסביר המנכ"ל עידן בכר. “בפתרון שאנחנו מציעים אתה מסתמך על חברים שלך. בתהליך הזה קורה משהו מעניין – החברים שלך מתחלקים לקבוצות, מה שמקל את ההחלטה. אם אני רוצה למצוא מאמן כושר, אני לא אבחר במאמן של החברים הכי עצלנים שלי שכל היום יושבים על הספה".

איך אתם עושים כסף?

“אנחנו עושים את הקישור בין הלקוח לנותן השירות וגובים מהאחרון עמלה, שנעה בין 5 ל־20 ש"ח. אנחנו חוזרים לבסיס – אם אתה נותן שירות טוב, אנשים ישתפו אותך. תן ללקוחות הקיימים שלך לעשות את העבודה בשבילך. אנשי מקצוע לא צריכים להיות אנשי שיווק. הם צריכים לחכות לפניות, לעשות שירות טוב ולהתפרנס".

להורדת האפליקציה