אקו"ם חשפה מהו השיר הכי מושמע ברדיו ב-2017

את המקום הראשון והשלישי כבשו סטטיק ובן אל תבורי, ואת רשימת המבצעים מובילים אייל גולן, משה פרץ ושרית חדד. את רשימת השירים הלועזית פותח אד שירן. חולים על הצורה שלו

סטטיק ובן אל. צילום: משה נחומוביץ'
סטטיק ובן אל. צילום: משה נחומוביץ'

אז מי הכי מושמע בכל העיר? אקו"ם פרסמה את השירים הפופולאריים ביותר ברדיו הישראלי לשנת 2017 וחשפה כי למקום הראשון הגיעו סטטיק ובן אל תבורי עם "זהב". רשימת השירים צבועה השנה בגוונים פופיים-ים תיכוניים מקפיצים, וכמוה גם רשימת המבצעים המושמעים ביותר. את הרשימה הלועזית פותח אד שירן עם "Shape Of You".

[tmwdfpad]עוד כתבות מעניינות:
מסכמים את 2017: 5 פריצות השנה במוזיקה
אמן אינדי אמריקאי צייץ: "טודו בום" הוא השיר האהוב על ילדיי
יוטיוב חשפה מהו הסרטון הכי נצפה בעולם ב-2017

למקום השני בחמישיה הפותחת של השירים המושמעים ביותר הגיע משה פרץ עם "קרמלה", אחריו "טודו בום" של סטטיק ובן אל, "כל כך יפה לך" של רותם כהן ודסמר בואנו ו"כוס של יין" של פרץ. הרשימה ממשיכה עם אייל גולן, אליעד, עומר אדם, חנן בן ארי, דקלה ועוד.

עשר המבצעים המושמעים ביותר ברדיו הישראלי הם אייל גולן, משה פרץ, שרית חדד, עומר אדם, אריק איינשטיין, שלמה ארצי, דודו אהרון, סטטיק ובן אל, עדן בן זקן ושלומי שבת.

את החמישיה הלועזית של השירים הכי מושמעים ברדיו ממשיכים The Weeknd ו-Daft Punk עם "I Feel It Coming"; "דספסיטו" של לואיס פונזי ודדי יאנקי; "Rockabye" של Clean Bandit עם אן מארי ושון פול; ו"24k Magic" של ברונו מארס. למקום העשירי הגיע "Human" של Rag'n'Bone Man, וג'סטין טימברלייק הגיע למקום ה-13 בלבד עם "Can't Stop The Feeling".

הרשימות כוללת את היצירות, היוצרים והמבצעים המושמעים של השנה בתחנות הרדיו המדווחות לאגודה – "כאן", התחנות הצבאיות ותחנות הרדיו האזוריות, בהן אקו 99, גלי ישראל ולב המדינה.