אקלקטי סטייל

מלון QT נמצא בלב אזור העסקים והקניות של סידני, בבניין "גרואינגס" ההיסטורי ששימש חנות כלבו שפעלה מאז המחצית השנייה של המאה ה- 19 וצמוד לתיאטרון הלאומי

5 ביוני 2014

רשת QT האוסטרלית מפעילה שלושה בתי מלון ברחבי אוסטרליה. QT Sydney, מלון בוטיק עירוני שנפתח בספטמבר 2012, הוא ספינת הדגל. במלון 200 חדרים בשש רמות, ובכולם פינת עבודה ורהיטים מעוצבים.

QT ממוקם בלב אזור העסקים והקניות של סידני, בבניין "גרואינגס" (Gowings Building) ההיסטורי ששימש חנות כלבו שפעלה מאז המחצית השנייה של המאה ה- 19 וצמוד לתיאטרון הלאומי (State Theatre), בית קולנוע ותיאטרון איקוני בעל עיצוב אקלקטי, שהמלון שואב ממנו השראה. עבודות השחזור והבנייה ארכו 17 חודשים, ואלמנטים רבים מהמבנה המקורי שומרו בתוך ובפנים המלון.

בקומת הכניסה פועלים מסעדה ובר (Gowings Bar & Grill), בראסרי בעל עיצוב אירופי ותפריט מקומי, וגם Gilt Lounge, לאונג'-קוקטייל שמתאים לבילוי של ערב. למלון צמוד גם בית קפה ובר יין בעל עיצוב מובחן, הנקרא פארלור ליין רוסטרס (Parlour Lane Roasters). כדי לסגור את פינת הפינוקים המלון מציע את spaQ, עם שלל טיפולים, ספר שיעניק לגברים שבכם תספורת ותגלחת כמו פעם וחנות עם מוצרי קוסמטיקה.

מלון QT מציע אפליקציית Concierge, עם עדכונים על אירועים ומקומות חמים בעיר.

כתובת: 49 Market Street, Sydney

אינטרנט: www.qtsydney.com.au