רותח: בוילר רום חוזר לישראל, Time Out מחלק לכם כרטיסים

אדידס מחזירה לתל אביב את ליין המסיבות הבינלאומי הלוהט למסיבה עם ליאון וינהול הבריטי ו- Haai האוסטרלית, כולל חיזוק מקומי משובח של מוסקומאן, נדוב ועוד. איך מקבלים כרטיס בחינם? כנסו כנסו

בוילר רום. צילום: יח"צ
בוילר רום. צילום: יח"צ
28 באוגוסט 2017

חובבי מוזיקה אלקטרונית, התאחדו: ליין המסיבות של הבוילר רום נוחת בתל אביב וממשיך את סיפור האהבה עם המזרח התיכון לאחר שביקר כאן לראשונה בשנת 2014. הליין אפ של האירוע נראה מבטיח וכולל את האורחים ליאון וינהול הבריטי ו- Haai האוסטרלית. כמו בכל אירוע בוילר רום, ערוץ המוזיקה יחבור למותג אורבני והפעם תורו של אדידס ישראל לעשות קצת שרירים היפסטריים. בכל זאת, הם קיבלו לא מזמן חנות בסנטר והם רוצים להראות לנו מה הם מסוגלים.

עוד כתבות מעניינות:
איך הפכו עמדות הקעקועים לטרנד תורן בכל מסיבה?
למה ברים בתל אביב מוציאים ליין בגדים משלהם?
המוזיקאי הבינלאומי דניס לויד הוא בכלל גאון שיווק ישראלי. ראיון

"תקלוט בסט ארוך נותן לי את היכולת להיות יותר אקספרמנטלית", סיפרה Haai, חובבת של מוזיקת עולם וסטים ארוכים לאתר המוזיקה רזידנט אדוויזור. בסטים שלה ניתן לשמוע שילובים שנעים מהאוס, דרך מוזיקה אפריקאית, עד דיסקו ומוזיקה פסיכדלית. בנוסף, לבלתי מיומנים בתולדות הטכנו כדאי לדעת שוינהול הוציא בשנת 2014 את האלבום Music" "for the Uninvited שזכה לשבחים במגזיני מוזיקה שונים כמו XLR8R ו- NPR Music והפך אותו לדי.ג'יי עסוק.

שני אלה יקבלו חיזוק מקומי של מוסקומאן, מבעלי של הלייבל דיסקו חלל, נדוב מהרכב מההרכב Shame on Us שזה עתה הוציא את תקליטו "The Race For A Handshake" ו- Autarkic (נדב שפיגלמן), אביהם הגאה של ארבעה EP'יס, שהאחרון מביניהם יצא השנה. הופעותיו חגיגה אחת גדולה של אנרגטיות ומשלבות מוזיקה חיה עם אלקטרונית, שירה ומילים קליטות.

ואיך משיגים כרטיסים למסיבה הנחשקת? שלוש אופציות קיימות עבור המשתוקקים:
הראשונה היא להירשם להגרלה של אתר הבוילר רום ולקוות לזכייה, השנייה היא לקנות נעליים מקולקציית ה-EQT החדשה של אדידס (שמעניקים חסות לכל האירוע).

הראפרית אנג'ל הייז. מתוך קולקציית EQT של אדידס. צילום: יח"צ
הראפרית אנג'ל הייז. מתוך קולקציית EQT של אדידס. צילום: יח"צ

האופציה השלישית והמוצלחת ביותר (לדעתנו) היא לחכות לחידת הבוילר רום שלנו! כן כן, השבוע נחוד לכם חידה בעמוד האינסטגרם של Time Out וחמשת האנשים הראשונים שיענו עליה נכון יקבלו כרטיס זוגי למסיבה. רותח.

המסיבה של הבוילר תתקיים ביום חמישי (31.8) כאשר מיקומו של האירוע ייחשף במייל סודי לזוכים המאושרים. לבקשת המארגנים אין להגיע למקום אם אין ברשותכם כרטיס כניסה.

[interaction id="59a4036b1868a8c438dfc844"]