פעם שלישית בירה: כל המבצעים וההטבות של יום הבחירות במסעדות העיר

גלידה חינם בדיזנגוף סנטר, בירה במתנה במפעלות איל שני או שמפניה ואויסטרים בקפה פופולר? לא משנה איזה פתק תשימו בקלפי (כלומר משנה מאוד) בתי האוכל של העיר התגייסו לחגיגה הדמוקרטית עם מבצעים משלהם

גלידה ג'לטריה. חינם למצביעות (צילום: אנטולי מיכאלו)
גלידה ג'לטריה. חינם למצביעות (צילום: אנטולי מיכאלו)
1 במרץ 2020

מדהים לגלות שלמעשה זו הכתבה השלישית בפחות משנה שכתבנו על מבצעי בחירות שווים בעירנו, והנה עולם כמנהגו נוהג ולמזלנו לעיר תמיד יש דברים חדשים להציע ביום הבוחר

פעם שלישית גלידה | דיזנגוף סנטר

דיזנגוף סנטר מגישים לכל בוחר ובוחרת גלידה אמריקאית בגביע ומזמינים אתכם ללקק את הפצעים בסטייל. יהיה גם מענה  לטבעונים עם גלידה על בסיס חלב סויה. הגלידה תוגש בין השעות 19:30-10:30 ברחבת רנואר, מהרו לשלשל פתק בקלפי ולתפוס מקום בתור.
דיזינגוף סנטר, דיזינגוף 50

 

שמפניה וצדפות | קפה פופולר

בקפה פופולר משיקים כוסות שמפניה החל מהשעה 18:00 ועושים זאת יחד עם אויסטרים. לא משנה מה יהיו התוצאות בקלפי, שמפניה ורודה אנחנו אוהבים (נכון שרה?). לצד המשקה המבעבע (38 ש"ח לכוס) יוגשו אויסטרים ג'ילרדו, מולים מרינייר ותותים בשמנת לקינוח. ו30% הנחה על כל התפריט הקבוע במקום. פינוקי הבחירות יוגשו בשעות 20:00-18:00.
קפה פופולר
להזמנת שולחן בקפה פופולר

View this post on Instagram

We fit each other like a cocktail fits great food ????

A post shared by Café popular (@cafepopulartlv) on

 

בירה חינם | איל שני

בכל מחוזותיו של השף והעגבניות, רומנו, פורט סעיד, צפון אברקסס, מלכה, תדר והמזנונים, כדאי לכם מאוד להביא סלפי פוטוגני שלכם מהקלפי- ולקבל בירה חינם. ואל תזייפו עם סלפי מהבחירות של ספסטמבר, אתם אולי נראים בו אותו הדבר, אבל בודקים את התאריך. לחיים! הבירות יחולקו עד השעה 22:00.
רומנו, להזמנת שולחן ברומנו, פורט סעיד, צפון אברקסס, להזמנת שולחן בצפון אברקסס, מלכה, להזמנת שולחן במלכה, מזנון 

 

ארוחת בוקר מאוחרת | מלונות בראון

עזבו אתכם מביבי או גנץ, יש דבר אחד שאינו מוטל בספק – ארוחת בוקר היא הארוחה הכי חשובה ביום. במלון לייטהאוס מזמינים להנות מארוחת בוקר כהלכתה החל מ7:00 בבוקר ועד השעה 14:00 במתכונת של בופה ייחודי (או בחירה מתפריט) במיוחד לרגל חגיגות הדמוקרטיה, ובבית הפוליהאוס יוגש הבראנץ' המפורסם של שישי והפעם ביום ב', בין השעות 16:00-10:00. אחרי הכל פתק בקלפי, בראנץ', ושנ"צ נשמעת לנו אחלה תכנית.
פוליהאוס, נחלת בנימין 1, 03-7105000. לייטהאוס, בן יהודה 1,  03-7660500

 

בירה חינם | רוזה פארקס

גם בבר הקרוי על שמה של פעילת זכויות האזרח חוגגים את השמחה (או מטביעים את היגון) בטיפה המרה. כל מצביע ומצביעה יקבלו, לאחר שיציגו סלפי קלפיות, שליש בירה צוננת בחינם.
דיזנגוף 295, 077-9800456

View this post on Instagram

What are you drinking tonight?

A post shared by Rosa Parks Bar (@rosaparksbar) on

 

גלידה חינם | גרינברג

כל מי שיסעד את לבו ביום הבחירות באחת ממסעדותיו של צביקי עשת – גרקו, ביסטרו גרינברג או בפיצה מוזמן להגיע בסיום הארוחה אל הג'לטריה ולזכות במנת גלידה במתנה.
גרינברג, גרקו