תגידו את זה איתנו: ביטלג'וס חוזר! ביטלג'וס חוזר! ביטלג'וס חוזר!

אומייגאד הוא חוזר. ביטלג'וס (צילום: מתוך הסרט המקורי של טים ברטון בשנת 1988, באדיבות וורנר בראדרס)
אומייגאד הוא חוזר. ביטלג'וס (צילום: מתוך הסרט המקורי של טים ברטון בשנת 1988, באדיבות וורנר בראדרס)

מזמן לא היינו שמחים ככה מסרט המשך: בעוד שנה ייצא סוף סוף, כמעט 35 שנה אחרי הראשון, סרט שני על ביטלג'וס. והחדשות העוד יותר משמחות הן שמייקל קיטון חוזר לככב גם בסרט החדש, ולצידו שחקנית חיזוק מפתיעה ומקריפה

מגזין התרבות האמריקאי וראייטי דיוח על חדשות משמחות: אולפני האחים וורנר הכריזו על סרט המשך לאחד מהסרטים הכי איקוניים מהאייטיז – "ביטלג'וס". ביטלג'וס? ביטלג'וס! הו שיט, זה באשמתנו שהא חזר. בכל אופן, הסרט החדש מיועד בשלב זה לצאת בספטמבר 2024, וזה מעלה את השאלה למה בעצם לעשות דווקא עכשיו סרט המשך ללהיט מלפני 35 שנה? אנחנו לא בטוחים בעצמנו, אבל כן בטוחים שאנחנו לא יכולים לחכות לראות מה מייקל קיטון יעשה בתפקיד הכי דוחה ואוהב שלו (שקט, בטמן). כן, זה אומר שהשחקן המקורי של "ביטלג'וס" צפוי לשוב גם לסרט ההמשך, ואיתו גם וינונה ריידר האהובה, שעבורה היה ביטלג'וס הראשון אחד מהסרטים שהתניעו את הקריירה הענפה שלה.

למי שנולד אחרי שברטון התפרע בשיער ירוק, נספר ש"ביטלג'וס" היתה פרודיה על סרט אימה אמריקאיים, וגם הסרט הראשון באורך מלא של הבמאי טים ברטון, וזה שבעצם עשה אותו הטים ברטון שהוא. הוא מגולל את עלילתו של זוג שעובר לבית חדש בקוניטיקט, ורוחות הרפאים שבו שפחות מרוצות מהמעבר. ביטלג'וס – יצור קריפי ודוחה וממש דביק – מגיע כדי לטפל ברוחות ומשם הכל היסטוריה.

מצטרפת לחגיגה. ג'נה אורטגה. צילום: יח"צ נטפליקס
מצטרפת לחגיגה. ג'נה אורטגה. צילום: יח"צ נטפליקס

גם ברטון עצמו יחזור ויביים, והוא מביא איתו את אחת התגליות העדכניות שלו – ג'נה אורטגה, שכיכבה בתור וונסדיי בסדרת הלהיט של נטפליקס מהשנה האחרונה. עוד לא ברור מה לגבי ג'ינה דיוויס ואלק בולדווין (שגילמו דאז את הזוג), אבל מי שתפיק תהיה Plan B, חברת ההפקות של בראד פיט. אז אנחנו סומכים עליו שידע איך להשיג אותם. ועכשיו – אתם יודעים מה אתם צריכים להגיד (אבל בשקט. שמרו כוחות לספטמבר הבא).