ביקורת אינסטגרם של מפורסמים: מצאנו במה מיכל אנסקי טובה

חמישה סלבז, חמישה חשבונות אינסטגרם מפוקפקים. בדקנו אותם כדי לגלות מה המסר הגלוי, מה המסר הסמוי, ומה לעזאזל נסגר עם התלבושת של בן אל תבורי. אז מי ינצח ומי יפסיד? (רמז: אנחנו)

מיכל אנסקי ("מאסטר שף")
מיכל אנסקי ("מאסטר שף")
17 באוקטובר 2019

מיכל אנסקי

קפשן: "עוד כמה תמונות מיום שנזכור כל החיים. ושוב תודה למי שהגיע ושמח איתנו ולמי שהרים את אירוע הזה…".
רוצה לומר: מה שכתוב. לג'יט, קצר ומוקיר את שאר הבריות, תכונה לא מובנת מאליה בטקסט שנכתב על גלי השכרון הנרקסיסטי המאפיין מתחתנים.
תמונה: לפנינו סט תמונות, כולן מחמיאות, איכותיות ומצליחות לבטא אהבה מתוקה לצד קריצה הומוריסטית שיש בה נופך אישי. כך בתמונת החתן, הגורב בחדות למצלמה, אנו מקבלים את הרושם שזוג מיוחד באמת ירשה לעצמו גם ביום נורמטיבי זה להשתגע עם עיטורי אננס, המוצפנים בנעליים כפי שבדיחות האוהבים מוצפנות בלב. אחרי כל זה, צועדת אנסקי בנשיות מתפרצת בין אשכוליות ורימונים, כאומרת "אני ביונסה של הבופה". אגב כך היא מזכירה לנו את קיומו של שוק צפון. תגידו מה שתגידו על הכישורים הקולינריים שלה – בפירות, מצלמות ועסקים אנסקי מבינה ועל כן ריספקט.
ציון: # # # # #

ליאון רוזנברג

קפשן: "שמונים ומשהו. סיבוב הופעות חורף. הולך להיות משוגע".
רוצה לומר: "מה מוזר הוא רצף הבחירות שאנחנו קוראים לו 'חיים'".
תמונה: תשמעו, התמונה זה לא העניין פה. כולם ידעו שליאון רוזנברג נוטל חלק בלהקת קאברים לשירי שנות ה-80? למה הם לא מופיעים תמיד בכל מסיבה?! מהאזנה ללהקה ביוטיוב לא ברור לגמרי האם מהנה להימצא באותו החדר עם הלהקה, אבל בתמונות אינסטגרם עסקינן, ועל סמך התמונה – וואו. ביג לייק. הכל מושלם, בעיקר מגן הזיעה האדום של ליאון והבחור שנשען עליו אבל לא התלבש בהתאם כי לא היה ברור לו כמה העסק רציני ועכשיו כשראה את כל החבר'ה בתחפושת הוא מתחבא ועושה פרצוף שעושים באייטיז.

ציון: # # # #, ההשטאג החסר מחכה לראות את ליאון באימונית צבעונית.

בן אל תבורי

קפשן: "do not disturb #laugh".
רוצה לומר: בן אל לא רוצה שיפריעו לו, ועל כן מרחיק הסובבים בלבוש עוף דורס שעשה הסבה לסרסור. מזדהים עם המיזנטרופיה, רק לא ברור ההשטאג, שבהתאם לתמונה צריך להיות #LessonForStraits. גברים, כמה פורים צריך בשביל לשכנע אתכם ללכת ביום יום עם פייטים כמו שאתם רוצים באמת?
תמונה: ע"ע ביקורת קפשן. אימונית נצנץ מפחידה, אנדרוגינית ומסמאת עיניים שתהפוך את העולם למקום טוב יותר, שלא לדבר על התכשוט עם הכתר, כי סאבטקסט זה לחלשים.

ציון: # # #

View this post on Instagram

do not disturb #laugh

A post shared by Benel Tavori – בן אל תבורי (@beneltavori) on

אסי עזר

כיתוב: "Everything is clear now", סלוגן הקמפיין החדש של קרולינה למקה. תכלס? מוצלח.
רוצה לומר: חוזה שמן פותר כל מכאוב.
סרטון: עבודה יפה של משרד הפרסום מקאן, שממנפת את הסכסוך המתוקשר בין עזר ורפאלי לכדי שיפור התמדית של שניהם ושל קרולינה למקה כאחד. אם חשבתם שרפאלי פוצית מתנשאת או שעזר ילדותי ונודניק – הרי לכם הסולחה המושלמת לשכנוע ההמון הטיפש.

ציון: # # # # # עם אזהרה מהלב: בזאת סחטתם עד תום את לימון הביף המטומטם שלכם. אם תנצלו אותו עוד פעם אחת להייפ תקשורתי, משקפיים יירמסו.

אנה ארונוב

קפשן באמ;לק: ארונוב בשירת הלל לריצה שמתנקזת למשפט הפסגה "שוב הרגשתי שלרוץ ולרוץ מהר זה לא אותו הדבר".
רוצה לומר:  גם ברוחניות אני טובה מכם.
תמונה: לא תאמינו, גם הפעם החיים של אנה ארונוב מושלמים. זה בסדר, גם אנחנו לובשים אאוטפיט לבן לגמרי כשיוצאים להתאמן ולגמרי לא נראים כמו ברסלב באירוע לבבי. אבל אולי אפשר, רק לפעמים, שפרסומת האינסטגרם אהמ סליחה פרופיל האינסטגרם של אנה ארונוב לא יראה כמו קמפיין של אולווייז.

ציון: # מקנאה טהורה