בעזרת השם

המעצבת שירה גבאי פתחה סטודיו מתוק בנווה צדק. כאילו שהיינו צריכות תירוץ להתחדש בתכשיט רומנטי

טבעת של Sh-ra. צילום מיכאל טופיול
טבעת של Sh-ra. צילום מיכאל טופיול
2 באפריל 2014

שיטוט תמים בנווה צדק (אזהרה: מדובר בשיטוט שגורם לשקלים לזלוג מארנקך משל היו לשונה של מיילי סיירוס) הוביל אותי לסטודיו החדש של שירה גבאי, מעצבת התכשיטים שעומדת מאחורי המותג She-Ra Jewelry, שלאחר עבודה מהבית השתדרגה ללוקיישן המועדף על צרפתים, זוגות בתחילת דרכם הרומנטית ונפלטות חוף מנטה ריי.

מדובר במותג שכאילו קורץ מהחומרים של נשים רומנטיות אך מפוכחות כמוני – אלה שהבינו שאם את רוצה טבעת, מוטב שתרכשי כזו לעצמך במקום לחכות לאביר דמיקולו. גבאי הבינה מה אנחנו באמת רוצות: קצת לבבות, קצת אווירת רטרו, איזו אבן נוצצת ואזכור קטן של השם שלנו – ויישמה את כל אלה בליין התכשיטים שלה – צמידים, שרשראות וטבעות, ובהן גם טבעות חותם עשויות פליז או כסף בציפוי זהב (עם אופציה להזמין אותן בזהב אורגינל, לאנינות הטעם שביניכן או סתם לאלה שנוטות להתקלח עם התכשיטים שלהן).

טבעת של She-Ra. צילום מיכאל טופיול
טבעת של She-Ra. צילום מיכאל טופיול

השוס טמון כמובן באופציה להזמין תכשיט הנושא את אותיות שמכן, בין שמדובר בשרשרת בעלת נגיעה וינטג'ית, בצמד או בשלישיית טבעות, ובין האותיות ניתן לשלב אלמנטים כמו לבבות, כוכבים ואבנים. ובקיצור: טייק אוף משודרג לשרשרת השם של קארי בראדשו, שהחזיר את השיק למנהג הפרחי של נשיאת השם על הצוואר. מתנה לעצמכן או למישהי שאתן ממש אוהבות (אם יש לה שכל, היא תמות על זה).

100־460 ש"ח לתכשיטים מכסף וציפוי זהב, עד 3,600 ש"ח לתכשיטים מזהב בהזמנה מראש, פינס 10, נווה צדק תל אביב