לחופש נולדה: 6 מקומות לחגוג את שחרורה של המלכה בריטני

מאבק חברתי שהצליח. ועכשיו לחגוג. צילום: shutterstock
מאבק חברתי שהצליח. ועכשיו לחגוג. צילום: shutterstock

חשבתם שהחגים נגמרו? תחשבו שוב: חג שחרור בריטני ספירס מתחיל הסופ"ש ואין לדעת עד מתי יימשך. כדי שלא תישארו מאחור, אספנו לכם את כל המקומות הנכונים לחגוג את שחרורה של מלכת הפופ הבלתי מעורערת

30 בספטמבר 2021

בדיוק כשהחגים נגמרו, כשכבר חשבנו שאנחנו נופלים לשגרה – חג נוסף נפל בחיקינו: חג שחרורה של בריטני ספירס מעבדות לחירות. ואנחנו אנשים נהנתנים שכמונו ננצל באהבה כל תירוץ לחגוג. אלו הן הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת. 

1. לילה

הבר ברחוב יבנה מתהדר בשלט ניאון של #FreeBritney שכבר הפך לסמל המסחרי של המקום. גשו להצטלם עם המסר החשוב והזוהר, וכך תזכירו לעוקביכם את המאבק שמתקרב לסיומו וגם את העובדה שתאורת ניאון מחמיאה לוודג׳.
יבנה 31

מסר חשוב בשירותים של לילה. צילום: שי כהן
מסר חשוב בשירותים של לילה. צילום: שי כהן

2. שפגאט

בבר הלהט״בי האייקוני אמנם לא תמצאו שלט הקורא לשחרר את בריטני, אבל ככל הנראה כן תמצאו מעריצי בריטני רבים שישמחו להרים איתכם צ׳ייסר לרגל השחרור הקרב ובא.
נחלת בנימין 43

שפגאט (צילום: נוי ערקובי)
שפגאט (צילום: נוי ערקובי)

3. איטס בריטני ביץ׳

ליין המסיבות המוקדש לנסיכת הפופ שקיים כבר למעלה מעשור יגשים לכם את החלום לרקוד כל הלילה בגאווה לשירים של בריטני וכוכבות פופ נוספות. התאריך למסיבה הבאה טרם פורסם, אך אנחנו ממליצים לכם לעקוב אחרי העמוד שלהם, כי המסיבה הבאה צפויה להיות שמחה במיוחד!
לפרטים נוספים

דאן. צילום: shutterstock
דאן. צילום: shutterstock

4. ביתו של עידן ימיני

בסרט הדוקומנטרי האחרון של ניו יורק טיימס ״Controlling Britney Spears” עלה שוב ושוב שמו של עידן ימיני, בחור ישראלי שהוביל את חברת האבטחה Black Box Security שהפרה בגסות את הפרטיות של בריטני ספירס באמצעות מעקבים, מוניטורים והשתלת מכשירי הקלטה בחדר השינה שלה. איננו יודעים מהי כתובתו, אבל אם מישהו יועיל בטובו לגלות לנו נשמח לארגן לו מסיבת רחוב רועשת במיוחד מתחת לחלון.

לשחרר את בריטני. באמת אבל
לשחרר את בריטני. באמת אבל

5. כיכר רבין

בואו, קפצנו למזרקה בכיכר רבין על הרבה פחות. מהי זכייה של ישראל באירוויזיון לעומת זכייה של כל העולם בשובה של נסיכת הפופ הבלתי מעורערת?

Israel Calling בכיכר רבין (צילום: גיא יחיאלי)
Israel Calling בכיכר רבין (צילום: גיא יחיאלי)

6. אצלנו בבית

וכשאנחנו אומרים אצלנו בבית אנחנו מתכוונים אצלכם בבית כמובן. תקראו לחברים הכי טובים שלכם, תפנו את הסלון ותנגנו עד אור הבוקר את מיטב הלהיטים של בריטני ספירס. ממליצים במיוחד לנגן את Stronger, Overprotected ו-Toxic שמקבלים משמעות מחודשת בימים אלה.