חמשת הגאדג'טים שיגרמו לכם לזוז

עולם הספורט מאמץ את הטכנולוגיה ביג טיים - הגאדג'טים האלה יבטיחו שתישארו גם מעודכנים וגם חטובים

1 באוקטובר 2017

תוכן שיווקי| לאומי קארד

אין מה לעשות – הטכנולוגיה נמצאת בכל מקום. היא הופכת להיות קטנה יותר, חכמה יותר ומשתלבת ביותר ויותר תחומי חיים. לא מפתיע שגם את עולם הספורט היא כובשת עם אינספור אפליקציות וגאדג'טים. אספנו לכם חמישה גאדג'טים שיגרמו לשנה שלכם להיות הרבה יותר ספורטיבית.

1. אוזניות

אוזניות JBL. מתוך אתר JBL
אוזניות JBL. מתוך אתר JBL

מותג ביגוד הכושר Under Armour ומומחי המוזיקה JBL יצרו יחד את אוזניות הבלו-טות' האלה, שגם ימדדו את קצת פעימות הלב. האזניות מתחברות למאגר החינמי של החברה, ובאמצעות אפליקציה ייעודית ידווחו לכם על תדירות האימונים, המרחק, קצב פעימות הלב, ויאפשרו מעקב צמוד אחרי ההישגים שלכם. כל זה טוב ויפה, אבל העובדה שהן נשארות בתוך האוזניים כל מהלך האימון ולא מחליקות החוצה, לגמרי הופכת אותן לשוות.

[tmwdfpad]149.95$ – JBL.com

2. שייקר חכם

זה השייקר שאתם צריכים. צילום: אתר Umoro
זה השייקר שאתם צריכים. צילום: אתר Umoro

את הבקבוק הזה תרצו לקחת אתכם לכל אימון. הוא משמש גם כבקבוק רגיל- אבל בלחיצת כפתור משחרר אל המים את אבקת החלבון המועדפת עליכם והופך את המים לשייק חלבונים. פתרון מעולה שפוטר אתכם מריבוי בקבוקים בחדר הכושר.

20$ – umoro.com

3. צמיד תשלום חכם

במירוץ הזה משאירים את הארנק בבית
במירוץ הזה משאירים את הארנק בבית

מה עושים עם הארנק המסורבל כשיוצאים למירוץ? השנה במירוץ הלילה של תל אביב- תוכלו לראשונה להשתמש בצמיד תשלום חכם, של לאומי קארד שיפתור לכם את בעיית הארנק. הצמיד מכיל שבב זעיר מאובטח, שיאפשר לכם לרוץ בלי ארנק ולהרגיש עם. הצמיד יאפשר תשלום בטכנולוגיית NFC בעשרות בתי העסק שישתתפו במתחם ה- EXPO ובמגוון עסקים הנמצאים על קו הסיום של המרוץ. כל שעליכם לעשות הוא לטעון אותו מראש, לפני המרוץ, ישירות מכרטיס האשראי שלכם.

 

4. קסדה

 

כל מה שרוכב אופניים יכול לרצות מהקסדה שלו נמצא כאן. אתם לא צריכים לסכן את חייכם עם אוזניות מסורבלות – הקסדה הזאת מגיעה עם אוזניות מובנות ומאפשרת לכם להאזין למוזיקה בשלווה בלי שרעשי הרקע החשובים יעלמו. למעשה, הקסדה הזו כל כך יעילה שבמקרה של תאונה חלילה, היא יודעת לשלוח הודעה מבוססת מיקום לאיש קשר שבחרתם מראש.

קסדה בראש טוב. צילום: אתר Coros
קסדה בראש טוב. צילום: אתר Coros

Coros – 199.99$

5. גרביים חכמים

לגרוב בחוכמה. צילום: אתר sensoriafitness
לגרוב בחוכמה. צילום: אתר sensoriafitness

שעוני ספורט מפונפנים הם לא הקטע שלכם? אין בעיה. הגאדג'ט הזה הוא בלתי נראה והוא בדיוק בשבילכם. הגרביים החכמים של Sensoria מאפשרים לאסוף מידע על ההתנהגות הספורטיבית שלכם ברמת דיוק גבוהה. הגרביים מגיעים עם חיישן הממוקם בקרסול והם משדרים נתונים בזמן אמת אל אפליקציה ייעודית המתעדת הישגים, מרחק, זווית נחיתת הרגליים ושריפת קלוריות בזמן הריצה.

sensoriafitness.com – 199$