כוכב "המשרד" פתח ערוץ יוטיוב שמוקדש לחדשות טובות

ג'ון קרסינסקי, המוכר יותר בדמותו ג'ים הלפרט, אסף סיפורים מחממי לב, הוסיף הופעת אורח של סטיב קארל ועלה עם המהדורה הראשונה שלו. סאבסקרייב בבקשה

ג'ון קרסינסקי וסטיב קארל
ג'ון קרסינסקי וסטיב קארל

"אני ג'ון קרסינסקי, ואם זה עדיין לא ברור, אין לי מושג מה אני עושה". כך אומר בפתח מהדורת החדשות הטובות החדשה שלו כוכב "המשרד" האמריקאי, שלאור מצב הביש בעולם החליט לשפוך לתוכו קצת אור.

קרסינסקי, המוכר יותר בדמותו ג'ים הלפרט, אוסף סיפורים מחממי לב בניסיון לעודד את כל מבודדי הקורונה. בתוכנית הראשונה יש בין היתר את הסיפור חוצה היבשות על תושבים שמוחאים כפיים מהמרפסות כאות תודה לצוותי הרפואה, סיפור על שליח שהמתינה לו מתנה על המרפסת, וסיפור על אדם שרכש 100 לובסטרים כדי לעזור לדיג מקומי במיין.

כיוון שמדובר בג'ון פאקינג קרסינסקי, יהיו שם כמה הופעות אורח מרטיטות לב. נגיד, סטיב קארל, ששיחק איתו ב"משרד" שחגגה לא מזמן 15 שנים. השניים דיברו על העבודה המשותפת, ההצלחה המתמשכת שלה והסצנות האהובות עליהם.

קרסינסקי הוא כמובן לא הסלב הראשון שפנה לעזרת יוטיוב בזמן המשבר. מנחי הטוק שואוז סת' מאיירס, ג'ימי פאלון, ג'ימי קימל וסטיבן קולבר מעלים גרסאות מיני של התוכניות שלהם מהבית. כמוהם, קרסינסקי מאלתר: את "הארט" בתוכנית ציירה בתו, הוא לא מדבר למיקרופון וגם המצלמה לא הכי חדה. זה כמובן רק מוסיף לאווירה המיוחדת: זו לא הפקת ענק, רק פרץ יצירתיות שנכפה עליו ורצון לעשות איתו משהו טוב.