בג'יג'י יש וייב של מסיבת רווקות, אוכל טוב וקצת יותר מדי פוזה

מבקרת הברים שלנו עטתה את שמלתה המוצלחת ביותר ועדיין הרגישה שהיא לא עומדת בסטנדרט

ג'יג'י (צילום: אלברט ללמייב)
ג'יג'י (צילום: אלברט ללמייב)
3 באוקטובר 2019

לפני שיצאתי לג׳יג׳י לבשתי את אחת השמלות המהודרות שיש לי בארון. לבשתי אותה רק לפרימיירה אחת, וגם אז הרגשתי יותר אובר-דרסד מכלת השמחה, אך ניסיון העבר לימד אותי שלמקומות כמו הג׳יג׳י חייבים להשקיע. מה אומר, בכל זאת הופתעתי כשראיתי את שאר הבנות שהגיעו למקום. בכנות, לא ידעתי שיש כל כך הרבה וריאציות לשמלת פייטים. החברה שבאתי איתה אמרה שאני מגזימה, ושאנחנו עומדות בסטנדרט, אבל אני התבצרתי בעמדתי.

ג'יג'י (צילום: אלברט ללמייב)
ג'יג'י (צילום: אלברט ללמייב)

בכניסה לג׳יג׳י עצר אותנו סלקטור עם אוזנייה. הוא שאל אם הזמנו מקום, אך בגלל שאיחרנו במעט אמר שנאלץ לבלות בעמידה. כשנכנסנו פנימה המארחת היתה נחמדה והושיבה אותנו. או אז נכונה לנו הפתעה נוספת: כמעט כל הלקוחות במקום היו מהמין הנשי. המון בנות מצודדות, שהגיעו לשם חלק בזוג, חלק בחבורות. בכל זאת היתה קבוצת גברים מבוגרים שאכלו בעמידה על שולחן גבוה מולנו. לזכותם ייאמר שמדי פעם התחילו בנימוס עם מי מהאורחות, אינטראקציה שלפעמים נדמה שפסה מן העולם. לקוח תל אביבי שייקלע למקום יתהה כמה מקומיים הגיעו לבלות כאן, וכמה עשו את הדרך מחוץ לעיר. אגדיל ואומר שלפני שהגעתי לג׳יג׳י, קראתי כתבה שהכתירה אותו כמקום הבא של הסלבז, אבל בזמן אמת, לא זה הרושם שנוצר אצלי. עם זאת, אפשר לומר שמדובר בקהל אחיד מסוגו.

המקום גדול. במרכז עומד די.ג׳יי בתוך במה עגולה וקטנה. ליד הקירות מוצבים שולחנות גבוהים, ובמרכז ספה ענקית שחלקנו עם בנות נוספות. הבר מרשים בעיצובו ובתכולתו, ומי שישב עליו נראה מבסוט. סך הכל היתה אווירה של פאן, בעיצוב ניו יורקי. קיבלנו די מהר תפריטים, ועוד לפני שהספקנו להחליט ניגשו אלינו שתי מלצריות בזו אחר זו.

ג'יג'י (צילום: אלברט ללמייב)
ג'יג'י (צילום: אלברט ללמייב)

תפריט האלכוהול לא זול, אך לא נופל מברי קוקטיילים אחרים בעיר. המחירים נעים בין 51 ש״ח צפונה. ג׳ין וטוניק מוכרים בנפרד, כך שמי שחפץ ליהנות מהמשקה המריר ייאלץ לשלם לא מעט. הקוראת שרה נתניהו לבטח תשמח לדעת שהמקום מציע בקבוק דום פריניון רוזה משנת 2005. כעת השאלה היא האם המחירים מצדיקים את השואו אוף.

הזמנו קוקטייל קוסמופוליטן (קטל סיטרון, ליקר תפוז, לימון וחמוציות – 58 ש״ח). המשקה היה טעים והמחיר היה סטנדרטי לקוקטייל, אבל לדעתנו הגיעה מנה קטנה מדי. טעמנו גם מה-Gigi Margarita מרגריטה עם טוויסט ייחודי לג׳יג׳י, שהיתה מוצלחת למדי (62 ש"ח). המנות יצאו מהמטבח בקצב, והציפו את הג׳יג׳י בריחות טובים שעוררו את תאבוננו. הזמנו את מנת הסשימי סלמון (58 ש״ח) שהיתה קלילה ואפילו משביעה, ביחס לגודלה.

קשה לבלות בג׳יג׳י מבלי להיזכר ב״אריא״. שני המקומות הללו מתיימרים לתת את התחושה של ״בילוי לעשירים״. בפועל, על אף שנהננו, אכלנו ושתינו, לא הרגשנו שאנחנו במקום יוקרתי במיוחד. כך או כך, אין ספק שהג׳יג׳י משיג את המשאלה העתיקה של מקומות טרנדיים: זה המקום לראות ולהיראות בו, לפחות בחוגים מסוימים.

הוייב: סטורי לאינסטוש
מרים: אוכל טוב
מוריד: חוסר בייוורסיטי
מתנגן: להיטים להעצמה נשית
מה חוגגים: חידוש להחלקה

ג׳יג׳י בר, רוטשילד 22, שעות פעילות: 20:00-03:00, טלפון: 054-767-6490