ג'מירוקוואי תגיע להופעה אחת בישראל

ג'מירוקוואי, להקת הFאנק-דיסקו-פיוצ'ר הבריטית, תקפוץ לפה היישר מהניינטיז להופעה אחת במסגרת סיבוב ההופעות לכבוד אלבומה האחרון, "Automaton"

מנהיג ומייסד ג'מירוקוואי, ג'ייסון קיי
מנהיג ומייסד ג'מירוקוואי, ג'ייסון קיי

ג'מירוקוואי, הרכב הFאנק-דיסקו-פיוצ'ר הבריטי, יגיע לישראל היישר מהניינטיז להופעה אחת במאי. ההרכב יגיע לכאן במסגרת סיבוב הופעות עולמי שהתחיל ב-2017 לכבוד אלבומם החדש, ואם אתם עדיין לא מבינים למה זה מרגש, הקשיבו ל-"virtual insanity" עד שייפול לכם האסימון.

ג'מירוקוואי התחילו את דרכם בשנות ה-90', וזכו להצלחה גדולה בבריטניה בזכות השילוב החלוצי בין פאנק מהסבנטיז, דיסקו, פופ, סול ומוסיקה אלקטרונית. הלהקה, בהנהגת הסולן והמייסד ג'ייסון קיי, נחשבה לחלוצת האסיד-ג'אז ובין הלהיטים שהוציאה תמצאו את "Space Cowboy", את "cosmic girl" ואת "Alright". הפריצה הבינלאומית הגיעה רק עם האלבום השלישי, "Travelling Without Moving", שיצא ב-1996 – ואז כבר חרכה הלהקה גם את MTV.

מאז תחילת דרכה הוציאה ג'מירוקוואי שמונה אלבומים – האחרון יצא בשנה שעברה בשם "Automaton", והוא זה שהניע את סיבוב ההופעות הנוכחי שיביא הנה את 11 חברי הלהקה הבריטית.

והנה פרט טריוויה שלגמרי תוכלו לחיות בלעדיו: השיר "cosmic girl" זכה לקאבר מקומי בידי קובי פרץ, שעברת את שמו ל"נערת חלל". לא מאמינים? בבקשה.

← ג'מירוקוואי, לייב פארק ראשון לציון, רביעי (2.5), החל מ-229 ש"ח באתר ובמוקד זאפה 9080*