ג׳יפ קפה חדש יביא לכם את האספרסו עד הבית

קבוצת קיוסקי הקפה we like you too מפעילה רכב מכירת קפה שיעבור במסלולים קבועים ברחבי העיר ויספק למכורים משקאות חמים וטריים

קפה we like you too (צילום: אנטולי מיכאלו)
קפה we like you too (צילום: אנטולי מיכאלו)
13 באפריל 2020

לא רק מסעדות, אירועי תרבות ומקומות עבודה נעלמו באחת עם פרוץ עידן הקורונה לחיינו, אלא גם הרגלים פעוטים כמו להתחיל את הבוקר עם כוס קפוצ׳ינו או אמריקנו שבריסטה מיומן הכין עבורנו.

קבוצת we like you too המפעילה את קיוסקי הקפה בהבימה ובבן גוריון ואת נורדיניו ומותג הקפה בינז חונכים פופ אפ ג׳יפ קפה שיעבור במסלול ידוע מראש ברחבי העיר וימכור לתושבים קפה לוהט ועשוי כהלכה.

אספרסו, מישהו? ג׳יפ הקפה של we like you too (צילום: יח״צ)
אספרסו, מישהו? ג׳יפ הקפה של we like you too (צילום: יח״צ)

כדי לקבל את האספרסו שלכם תצטרכו לעקוב אחר מסלול הג׳יפ, וביום שבו אתם נמצאים באיזור החלוקה לערוך הזמנה בוואטסאפ. החלוקה תתבצע בין השעות 11:00-09:00 בבוקר, ובין השעות 19:00-17:00 אחר הצהריים. אם אתם חייבים משהו מתוק ליד הקפה (צורך חיוני במיוחד בשעות הערב) תוכלו להזמין גם כדור שוקולד או עוגיית ריינבו.

המסלול לימים הקרובים:
יום שני (12/4) ערב: נורדאו/ בן יהודה/ ארלוזורוב/ סוקולוב.
יום שלישי (13/4)- בוקר: שוק הכרמל/ קלישר/ מונטיפיורי/ אלנבי. ערב: מונטיפיורי/ יהושוע התלמי/ לילינבלום/ אלנבי.

מחירון: קפוצ'ינו קטן 13 ש״ח, קפוצינו גדול 16 ש״ח, אמריקנו 13 ש״ח, קורטדו 10 ש״ח, אספרסו 9 ש״ח, אספרסו כפול 11 ש״ח, מקיאטו 10 ש״ח, מקיאטו כפול 12 ש״ח, קפה קר 17 ש״ח, אמריקנו קר 15 ש״ח, כדור שוקולד 6 ש״ח, עוגיית ריינבו 12 ש״ח.

המסלולים והמועדים המדוייקים להמשך יתפרסמו בעמוד הפייסבוק של we like you too